Paww| 

Andziaks i Luka ogłaszają ślub. "Wszyscy na to czekali"

19

W najnowszym wideo influencerzy zdradzili, że już od ośmiu miesięcy przygotowują się do uroczystości. Zdradzili również kilka szczegółów związanych z datą i miejscem wesela.

Andziaks i Luka ogłaszają ślub. "Wszyscy na to czekali"
(Instagram)

Angelika Zając oraz jej narzeczony Luka ze swojego życia uczynili niemal reality show. Para regularnie publikuje na YouTubie vlogi ze swoich wakacji, zakupów, a nawet z porodu. Przed fanami nie ukrywają również rodzinnych imprez. Na jednej z ich Luka postanowił poprosić Angelikę o rękę.

Od tego wydarzenia minął prawie rok, a para zdecydowała się na kolejny krok. W filmie, którzy zamieścili na YouTube oznajmili, że od ośmiu miesięcy przygotowują się do ślubu. Para zaczęła od wspomnień dotyczących ich początków związków oraz wątpliwości co do budżetu potrzebnego na spełnienie weselnych zachcianek.

Jest to dla nas cudowna informacja. Wszyscy nas o to pytali, wszyscy na to czekali. Wiedziałam, że musimy jeszcze trochę popracować, zanim zrobimy na takie wesele, jak chce.

Influencerzy zdradzili również kilka szczegółów związanych z datą i miejscem wesela.

Miejsce, które wybraliśmy oglądaliśmy rok wcześniej, ale była tam rok wcześniej organizowana stypa. Zaklepaliśmy termin w lipcu, ale ciągle coś dopinamy. Bardzo nam zależy na pogodzie, bo będziemy mieli ślub w ogrodzie.

Przy okazji zapowiedzieli również serię filmów ślubnych z wyboru sukni ślubnej i innych przygotowań do uroczystości.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić