Anita Werner przeżyła koszmar. Na szczęście partner był tuż obok

14

Anita Werner od jakiegoś czasu biega. Początki jej przygody z tą aktywnością fizyczną nie należały do najłatwiejszych. O wszystkim opowiedział jej partner Michał Kołodziejczyk.

Anita Werner przeżyła koszmar. Na szczęście partner był tuż obok
Michał Kołodziejczyk i Anita Werner (akpa)

Anita Werner jest cenioną dziennikarką TVN. Widzowie podziwiają ją za opanowanie i profesjonalizm. Warto jednak mieć na uwadze to, że praca nie jest dla niej całym życiem.

Werner jakiś czas temu uznała, że świetną odskocznią będzie bieganie. Mocno się w to zaangażowała. Popracowała nad formą tak intensywnie, że ostatnio uzyskała świetny czas w półmaratonie.

Dystans 21,0975 km pokonała w czasie 2:05:05. Była niezwykle zadowolona z wyniku.

To oznacza, że przebiegłam ten dystans o 13 minut szybciej niż w zeszłym roku! Mam 43 lata i przez niecały rok poprawiłam swój wynik o 13 minut! Nie wierzę!!! Jestem mega szczęśliwa!!! - pisała w sieci.

Trudne początki Anity Werner

Wyszło na jaw, że początki przygody z bieganiem nie były łatwe dla Anity Werner. Dziennikarka przyznała w "Dzień dobry TVN", że popełniała błąd polegający na oddychaniu przez nos, a nie przez usta.

Po trzech kilometrach pierwszego biegu Anita zaczęła się dusić. Zacząłem się więc jej przyglądać - mówił w "DDTVN" Michał Kołodziejczyk, partner Werner.

Na szczęście szybko udzielił jej właściwych porad. Później potwierdziła je jeszcze Anita Włodarczyk. Werner przestała się dusić i zaczęła biegać bardzo swobodnie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić