Anna Lewandowska przyznała się do porażki. Niecodzienny wpis gwiazdy

10

Anna Lewandowska opublikowała świąteczne zdjęcie z mężem, Robertem Lewandowskim. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Popularna trenerka opowiedziała fanom o dwóch sprawach - jedna była porażką, druga jednak to spektakularny sukces.

Anna Lewandowska przyznała się do porażki. Niecodzienny wpis gwiazdy
Anna Lewandowska (Instagram)

Anna Lewandowska jest w sieci superpopularna. Na samym tylko Instagramie obserwuje ją ponad 3,5 mln ludzi. Nie może więc pozwolić sobie na to, by fani byli niezadowoleni z powodu jej nieobecności w mediach społecznościowych.

Dlatego też często dzieli się nimi postami, dotyczącymi jej życia prywatnego. Tym razem było to wspólne zdjęcie z mężem. Oczywiście w klimacie zbliżających się wielkimi krokami świąt.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czasem słońce, czasem deszcz

Skierowała również do nich ważne pytanie. Konkretnie chodziło o to, jakie jedzenie króluje na stołach wigilijnych jej fanów. Przyznała się, że u niej na początku "zdrowej" drogi bywało ciężko ze smakiem niektórych potraw.

Święta fit and healthy czy tradycyjnie? Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu wdrażałam swoje zasady żywieniowe i próbowałam przekonać do nich rodzinę i przyjaciół. Okres świąt to dopiero było wyzwanie! Nie każde bezglutenowe ciasto było sukcesem, przyznaję (po latach) – zaczęła wpis.

Później jednak pochwaliła się sukcesem. Okazało się, że dziś jej przekonania dotyczące żywienia stosuje cała rodzina!

Dziś, kiedy widzę, że nie tylko najbliżsi, ale i znajomi zdrowo jedzą – także w święta to pękam z dumy, że się nie poddałam. Ciągle dostaję jakieś zdjęcia i wiadomości z dopiskiem "Anka, to jest naprawdę dobre"! No wow. Od lat przecież tłumaczę, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne! […] – napisała.

Lewandowska może być zatem z siebie dumna. Ciekawe, co zaserwuje na swojej Wigilii w tym roku!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić