Anna Lewandowska wprost o życiu z Robertem. "Muszę przyznać..."

17

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tworzą jedną z najpopularniejszych polskich par. Niedawno rozpoczęli oni nowy etap w swoim życiu. Miało to oczywiście związek z przenosinami "Lewego" do FC Barcelony. Teraz popularna trenerka personalna podzieliła się refleksjami m.in. na temat przeprowadzki.

Anna Lewandowska wprost o życiu z Robertem. "Muszę przyznać..."
Anna Lewandowska (Licencjodawca, AKPA)

Za Robertem Lewandowskim ośmioletnia współpraca z Bayernem Monachium. Po wielu sukcesach z Bawarczykami zdecydował się na zmianę otoczenia. Teraz "Lewy" gra w barwach FC Barcelony. Transfer do Hiszpanii wiązał się oczywiście z koniecznością przeprowadzki.

Aktualnie Anna i Robert Lewandowski mieszkają wraz z dziećmi w miejscowości Sitges. Znajduje się ona około 35 kilometrów od Barcelony. Sportowa para przeprowadziła się w to miejsce we wrześniu 2022 roku.

W nowej lokalizacji Lewandowscy czują się bardzo dobrze. Anna w pełni korzysta z uroków życia w Hiszpanii. Uwielbia spędzać czas na plaży, gdzie chętnie zabiera córeczki - Klarę oraz Laurę.

Anna Lewandowska wyznaje. Refleksje po przeprowadzce

Choć Hiszpania oczarowała Annę Lewandowską, to mimo wszystko nadal znajduje czas na wyjazdy do Polski. Ostatnio pojawiła się na gali "Gwiazdy dobroczynności". Przy tej okazji udzieliła wywiadu "Faktowi". Podczas rozmowy nie ukrywała, że przeprowadzka wywołała u niej istotne refleksje.

Muszę przyznać, że Barcelona wzbudziła we mnie pewne refleksje. Jestem wdzięczna za to co się dzieje, i wiem, że życie pisze różne scenariusze, na swojej drodze spotykamy różne osoby. Myślę, że jestem ogólnie bardzo wdzięczną osobą, która kocha życie, kocha ludzi, kocha muzykę, kocha sport i to jest piękne - mówiła Lewandowska.

Na tym jednak nie skończyła. Podkreśliła, że jest również wdzięczna za swoje córeczki i męża. - Dzisiaj miałam nawet spotkanie rodzinne i pierwsze urodziny mojej chrześnicy i to są dla mnie najważniejsze chwile - wyznała, cytowana przez tabloid.

Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach: "To nie jest praca"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić