Anna Mucha ostro przeklęła. "Coś jest nie tak"

4

Anna Mucha już od wielu lat spełnia się w roli aktorki. Teraz wyszło na jaw, że nie wszystko w tej branży jej odpowiada. Podczas ostatniego wywiadu bardzo dobitnie dała do zrozumienia, co jest dla niej irytujące.

Anna Mucha ostro przeklęła. "Coś jest nie tak"
Anna Mucha (AKPA)

Anna Mucha z aktorstwem jest związana od najmłodszych lat. To bez wątpienia jedna z najpopularniejszych przedstawicielek tej branży w naszym kraju. Na brak propozycji zawodowych 42-latka absolutnie nie może narzekać.

Mucha sporo pracuje, ale mimo to znajduje czas na to, by uaktywniać się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego instagramowego profilu dzieli się z fanami różnymi informacjami. Czasami pokazuje kulisy pracy, a czasem zdradza też, jak wygląda jej życie prywatne.

Należy do tych osób, które raczej nie gryzą się w język. W jednym z najnowszych wywiadów Mucha jasno dała do zrozumienia, co sądzi na temat nierówności płacowej w swojej branży. - To, co jest ku***sko nie w porządku, to nierówność płacowa, która ciągle istnieje. […] Jako producentka mam realny wpływ na zarobki mojej obsady i moje aktorki zarabiają tyle samo co aktorzy. Jako producentka muszę pilnować Excela - powiedziała w rozmowie z "Party".

Muszę patrzeć na to, aby spektakl się zwrócił. Wiem, że to nastąpi szybciej czy później, a przynajmniej mam poczucie, że jako człowiek i koleżanka zachowałam się w porządku, wyrównując te stawki - dodała.

Anna Mucha oburzona postępowaniem młodych aktorek

Aktorka jednocześnie ostro odniosła się do zachowania młodszych koleżanek po fachu. Twierdzi, że tuszują problem nierównego wynagrodzenia w branży.

Niech mi młodsze koleżanki nie opowiadają pier**ł, że są zadowolone ze swojego wynagrodzenia… Bardzo mnie to cieszy, że mają pieniądze na waciki, ale jeśli w tym czasie faceci zarabiają dwa razy więcej od nas, to coś jest nie tak - podsumowała poirytowana Anna Mucha.
Zobacz także: NBP znów pomoże rządowi, kupując dług? "Mam jednoznacznie negatywną opinię"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić