Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wojciech Mann znów bez hamulców. Pisze o "pisowskiej szarańczy"

91
Podziel się:

Wojciech Mann regularnie dzieli się soczystymi opiniami. Tym razem dosadnie wyraził się na temat partii rządzącej. Wracając myślami do pracy w Polskim Radiu, grzmiał o "niszczycielskim pochodzie pisowskiej szarańczy".

Wojciech Mann znów bez hamulców. Pisze o "pisowskiej szarańczy"
Wojciech Mann (AKPA)

Do przemyśleń na temat zmian w radiowej Trójce Wojciecha Manna skłoniła liczba osób obserwujących jego profil. Dziennikarz zgromadził pokaźne grono fanów - poczynania Manna w mediach społecznościowych monitoruje aż 333 tys. internautów.

Siedzę tak sobie przed ekranem i nie za bardzo inteligentnie gapię się na moją stronę FB. Nagle... wraca mi myślenie i skojarzenie, gdyż zauważam informację, że obserwuje mnie 333 tys. internautów - czytamy we wpisie Manna.

Dziennikarz zauważył, że kiedyś "3" miała dla niego większe znaczenie. Po zmianach w radiowej Trójce "rozmyślania o znaczeniu trzech trójek straciły sens".

Mann Polskie Radio opuścił w 2020 roku. Jego rozstaniu z rozgłośnią towarzyszyła atmosfera skandalu. Doświadczony dziennikarz odchodził z Trójki w geście solidarności ze zwolnioną w trybie natychmiastowym Anną Gacek. Właśnie z nią prowadził audycję "W tonacji Trójki".

Wojciech Mann ostro o PiS

W swoich rozmyślaniach Mann absolutnie nie oszczędzał partii rządzącej. "Jeszcze jakieś 3 (!) lata temu byłby to pretekst do numerologicznych rozważań bądź szukania tajemnych znaków. Wszakże wtedy trójka była dla mnie nie tylko cyfrą, ale i "Trójką", czyli moim radiem. Jako że jednak pisowska szarańcza nie ominęła w swoim niszczycielskim pochodzie Myśliwieckiej, rozmyślania o znaczeniu trzech trójek straciły sens" - dodał.

Pozostaje jednak duma z tego, że moje istnienie internetowe zauważa tak duża grupa obserwatorów. Toż to przecież liczba niemal równa populacji Lublina, a nawet prawie Bydgoszczy! Powiem więcej - moglibyśmy poprosić Islandczyków, żeby wszyscy (wedle danych z 2020 r. jest ich 366 425), chociaż na trochę pojechali na wakacje poza wyspę, a my (czyli ja i obserwujący) byśmy sobie tam odpoczęli - zażartował.
Obiecuję, że potem oddamy im ich kraj możliwie niepopsuty - podsumował Wojciech Mann.
Zobacz także: Dyskusja po skeczu Neo-Nówki. Czarzasty: PiS lubi sobie pocenzurować
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(91)
mireczekb
3 miesiące temu
Grubasie, tęsknisz do czasów komuny, co? Byłeś ich pupilkiem. Żyło ci się jak pączkowi w maśle. To widać i teraz.
Marian..
3 miesiące temu
Man el ty czasem nie chcesz się przyPOdobać Partii Obłudy 😱😲 jak zajmowałeś się muzyką byłeś świetny teraz jesteś tylko śmieszny
Wierzący
3 miesiące temu
Plujcie zdrowo ile chcecie, to darmowe przyjemności. Opluwacie wszystkich przecież, co chcą waszej pomyślności.
Stach
3 miesiące temu
Panie Wojtku to jest jeszcze gorsze jak szarańcza !!!!!!!!!!!!!!!
Lets rock
3 miesiące temu
Panie Manie. Dawaj chłopie czadu gdziekolwiek jestes
Rozsadny
3 miesiące temu
Mam lepiej spuść trochę powietrza boci strasznie zaszkodziło istraciles zupełnie poczucie zeczywistosci
Gal
3 miesiące temu
Panie Mann. Z takim nazwiskiem nie powinien pan zabierać głosu w żadnej sprawie dotyczącej Polski. Usiądź człowieku na tyłku, ciesz się emeryturą i nie kompromituj się.
Matka
3 miesiące temu
Nie rozumiem pana wypowiedzi . Czy odjęli panu coś od ust ? Wygląda pan jak paczek w maśle.
BRRR
3 miesiące temu
Zawiedziony człowiek który szykował na zakończenie swej pracy miejsce swemu synowi. Dlatego teraz tak zajadle nienawidzi rządzących.
wednesday
3 miesiące temu
Kiedyś go szanowałem gdy zajmował się rozrywką. Gdy się zeszmacił i wziął za politykę stracił na poważaniu...
aplicare
3 miesiące temu
Jedni starzeją się pięknie , pogodnie , innym rozumu ubywa niestety ... zostaje tylko rozdęte ego ...
jljl
3 miesiące temu
w PO walczą do upadłego za każdego zbrodniarza.
Pis Standardy...
3 miesiące temu
cała prawda o Pis! I ich standardy moralne! wy katolicy nie jesteście chrześcijaninami, bo Chrystus zakazał zabijania nawet w obronie własnej i tak robili ci pierwsi chrześcijanie! Po drugie chrześcijaństwo nakazuje cierpliwie znosić prześladowania i nadstawiać drugi policzek oraz wybaczać i zapomniać wszystko i kochać swojego kata (cierpieć na syndrom Sztokholmski), być niewolnikiem, podnóżkiem itd! A wy katolicy innym nakazujecie żeby wam wszystko wybaczać, żeby inni dawali sobą pomiatać a sami zamiast postępować zgodnie ze swoją wiarą nawet gdy jest to niewygodne to powołujecie się na wartości i ideologie sprzeczne z waszą wiarą. konserwatyści i wierzący(ŻYDZI, MUZUŁMANIE, BUDDYŚCI, HINDUSI, CHRZEŚCIJANIE ITD) : 1. Bierzecie zasiłki i mieszkacie w mieszkaniach socjalnych i bierzecie stypendia, chociaż socjal to pomysł środowisk lewicowych i świeckich! 2. Korzystacie z praw pracowniczych, przepisów chroniących przed dyskryminacją itd (zamiast cierpliwie znosić prześladowania i nadstawiać drugi policzek), Chodzicie do szkół państwowych chociaż to pomysł środowisk lewicowych i świeckich w celu tępienia ciemnoty i zacofania i zabobonu! 3. Przywłaszczacie sobie powszechną edukację (szkoły państwowe) chociaż to pomysł środowisk lewicowych i świeckich! 4. Odmawiacie ludziom sprzedaży :prezerwatyw i innych rzeczy bo są sprzeczne z waszą religią i światopoglądem! (klauzula sumienia i deklarację) zamiast nie wykonywać zawodów polegających na robieniu rzeczy niezgodnych z waszymi wartościami! 5. Powołuje się na wolność, równość tolerancję i demokrację chociaż jesteście ich przeciwnikami! 6. Jak ktoś wam wygranie, że Wasze,, miłój bliźniego" otwartości na drugiego człowieka i szacunek dla drugiego człowieka jest tylko w teorii. A w praktyce wygląda, tak : niekatolick i osoba nie będąca katolikiem to gorszy sort, którego za wszelką cenę z niego trzeba przerobić na was oraz jak ktoś się nie nawróci to go zniszczycie oraz nawet siebie na wzajem żrecie! A WYGARNIĘCIE TEGO FAKTU O OTWARCIU NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA I MIŁÓJ BLIŹNIEGO ZAWYWACIE POWOŁYWANIEM SIĘ NA CHRZEŚCIJAŃSTWO A TO TYLKO WYGARNIĘCIE WASZEJ OBŁUDY I HIPOKRYZJI. BO CHRZEŚCIJAŃSKIE I KATOLICKIE ORAZ KONSERWATYWNE WARTOŚCI NAJLEPIEJ NARZUCIĆ INNYM , A SAMEMU KORZYSTAĆ Z WARTOŚCI LEWICOWYCH I ŚWIECKICH BO TAK WYGODNIE! To opis standardów PiS i innych prawicowo religijnych radykałów bez względu na kraj i wyznanie.
Szary
3 miesiące temu
To pis, konfederacja, kościół i inne konserwatywno religijne partie oraz,, w sieci" gazeta Polska, tvp, telewizja trwam oraz radio Maryja itd podzielili Polskę i Polaków oraz rozpętali wojnę polsko-polską! To pis, konfederacja, kościół,radio Maryja, tvp, telewizja trwam i inne konserwatywno religijne media i konserwatywno katolickie środowiska wygadują, że prawdziwy Polak to tylko katolik o prawicowym światopoglądzie a każdy innego zdania i wyznania oraz o innym światopoglądzie niż prawicowo katolicki to antypolak, lewak, wróg narodu, folksdojcz itd a media nie będące nacjonalistyczno katolicką propaganą nazywają mediami polskojęzycznymi, zaś według nich polskie media to tylko te o konserwatywno katolickim światopoglądzie, co z tego, że te katolicko prawicowe media mają nadajniki na Uralu i biorą kasę od Putina za podsycanie antyunijnych nastrojów i dzieleniu Polaków na lepszy sort czyli tzw prawdziwi Polacy i gorszy sort czyli antypolaków . A Rydzyk posiadający nadajniki na Uralu nazwał Polaków o innych poglądach niż jego,, niepolskimi Polakami". Tvn, Newsweek, angora, polityka i inne lewicowe media oraz politycy z lewicy nie dzielą narodu na lepszy sort czyli tzw prawdziwi Polacy i gorszy sort czyli antypolaków itd, bo to robią środowiska prawicowo religijne. Na przykład w Afganistanie talibowie wygadują, że każdy o innym światopoglądzie niż prawicowo religijny i nie wyznający islamu nie jest Afgańczykiem i obywatelem Afganistanu a w Izraelu skrajna prawica wygaduje, że osoby zlaicyzowane oraz niewyznające judaizmu oraz o światopoglądzie przeciwnym do konserwatywno religijnego to nie są obywatele Izraela. To środowiska prawicowo religijne dzielą ludzi i skłócają całe narody.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić