Anna Popek przestrzega kobiety. O tym bezwzględnie trzeba pamiętać

0

Anna Popek ma za sobą sporo miłosnych zawirowań. Trzy poprzednie związki dziennikarki nie przetrwały próby czasu. Nie ma informacji, czy obecnie z kimś się spotyka. Popek ujawniła natomiast, co sądzi o randkach z osobami poznanymi przez internet.

Anna Popek przestrzega kobiety. O tym bezwzględnie trzeba pamiętać
Anna Popek (AKPA)

Anna Popek to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek radiowych i telewizyjnych w naszym kraju. W 1999 roku nawiązała współpracę z Telewizją Polską. Na początku pojawiała się w TVP Katowice i TVP Wrocław. W kolejnych latach natomiast trafiła również do TVP2.

W życiu służbowym notowała więcej sukcesów niż w sferze prywatnej. Ma za sobą między innymi nieudane małżeństwo z Andrzejem Popkiem, z którym doczekała się dwóch córek. Para rozwiodła się po 16 latach wspólnego życia.

Później Popek przez jakiś czas kroczyła u boku Konrada Komornickiego. Trzecim partnerem dziennikarki był młodszy o 11 lat fotograf i menadżer branży IT Tomasz Krupa. W tym przypadku jednak również nie udało się zbudować związku opartego na solidnych fundamentach.

Anna Popek wprost o internetowych randkach

Nie wiadomo, czy obecnie Anna Popek ma jakiegoś partnera. Dziennikarka bowiem nie jest chętna do tego, by rozmawiać o swoim życiu prywatnym.

Serwis jastrzabpost.pl zapytał ją natomiast o randki z osobami poznanymi przez internet. Co sądzi na ten temat? - Każdy ma jakiś sposób, żeby poznać drugą osobę. Jeżeli chodzi o mnie, to mam inne zwyczaje - powiedziała dziennikarka.

Jednocześnie nie potępiła takiego sposobu na poznawanie nowych osób. Zaznaczyła natomiast, że konieczne jest zachowanie ostrożności.

Myślę, że każdy znajduje swoją drogę do szczęścia i do spotkania tej drugiej osoby. Znam kilka osób, które znalazły wspaniałych mężczyzn i wspaniałe kobiety właśnie przez Tindera. Znam takie osoby, mam je w swoim otoczeniu. Wiem, że są szczęśliwi i to są wartościowi ludzie. Każdy ma swoją drogę. Trzeba na pewno zachować czujność i nie ufać tak bezkrytycznie, a poza tym pilnować swoich pieniędzy, bo często na takich portalach tylko o to chodzi. Więc żeby nie paść ofiarom oszustów, trzeba być po prostu rozsądnym - podsumowała Popek, cytowana przez jastrzabpost.pl.
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić