Anna Wendzikowska żegna Oliwierka. Trudno się nie wzruszyć

Ziścił się najgorszy scenariusz. Syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka przegrał walkę z nowotworem. Jego śmierć opłakuje między innymi Anna Wendzikowska. Zdjęcie, które opublikowała w sieci, rozdziera serce.

Anna Wendzikowska żegna Oliwierka. Trudno się nie wzruszyć
Anna Wendzikowska żegna Oliwiera (AKPA, Instagram)

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak w czwartek poinformowali o śmierci Oliwiera. Niemal natychmiast spływać zaczęły kondolencje. W smutku pogrążyło się mnóstwo osób.

Na wzruszający gest po śmierci Oliwierka zdecydowała się Anna Wendzikowska. Celebrytka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej córka Kornelia trzyma Oliwiera na rękach. Do fotki załączyła poruszające słowa.

Serca nam pękły. To jest po prostu niepojęte. To był taki silny, radosny i wspaniały chłopiec. Nikt nie powinien przechodzić przez coś takiego. Wyrazy współczucia dla ciebie i twoich bliskich - napisała w kierunku Magdy Stępień.

Oliwier Rzeźniczak przegrał walkę o życie

Oliwier Rzeźniczak od dłuższego czasu walczył z nowotworem. U chłopca zdiagnozowano złośliwego guza wątroby. To była dramatyczna diagnoza dla jego rodziców - Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka.

Matka Oliwiera uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie leczenie w Izraelu. To właśnie tam chłopiec spędził ostatnie dni życia.

Wcześniej zbierano środki na pobyt Oliwiera w zagranicznej klinice. Pomagała w tym między innymi wspomniana Anna Wendzikowska. Choćby dzięki jej zaangażowaniu szybko udało się uzyskać tak bardzo potrzebne finanse.

O śmierci Oliwiera w czwartek poinformowali jego rodzice. "Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" - napisali Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka, Magda i Kuba - dodali.
Zobacz także: Doda o męsko-męskiej parze w "Tańcu z gwiazdami" i Paradzie Równości. Wbiła szpilę Rozenek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić