Tak wygląda żona Roberta Makłowicza. Internauci zaskoczeni

169

Agnieszka Makłowicz jest żoną słynnego kucharza już od 30 lat. To właśnie ona zachęciła Roberta Makłowicza do rozpoczęcia kariery kulinarnej. Jest dla niego bardzo dużym wsparciem. Mało kto wie jednak, jak wgląda ukochana Makłowicza.

Tak wygląda żona Roberta Makłowicza. Internauci zaskoczeni
Robert Makłowicz (AKPA)

Wiele lat temu Robert Makłowicz postanowił związać się z Agnieszką Pogodą. To teatrolożka, a także absolwentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Gdy skończyła studia, rozpoczęła kolejny etap w swoim życiu, który miał związek z pracą w telewizji.

To ona w pewnym momencie zwróciła uwagę na początkującego krytyka kulinarnego, w którym dostrzegła wielki potencjał - zaznaczał jakiś czas temu Pomponik.

Co ciekawe, prywatnie Robert również błyskawicznie wpadł jej w oko. Już w 1991 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonię zorganizowano w Armenii.

Ceremonia trwała pięć godzin i trochę przypominała ślub w cerkwi - kapłan nakładał młodej parze korony na głowy, stojąc do wiernych tyłem - podało "Życie na Gorąco".

Niegdyś Makłowicz ujawnił, że podczas ślubu totalnie nic nie rozumiał. Wszystko za sprawą tego, że... ksiądz mówił po ormiańsku.

Agnieszka i Robert Makłowiczowie mają dwóch synów. W 1992 roku powitali na świecie Mikołaja, a cztery lata później urodził się Ferdynand.

Robert Makłowicz wiele zawdzięcza żonie

Pomponik niegdyś pisał, że to właśnie żona Agnieszka nakłoniła Roberta Makłowicza do rozpoczęcia gotowania na wizji. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Agnieszka była nie tylko pomysłodawczynią, ale też producentką wszystkich serii. Pozwoliło to w sposób unikalny i szczęśliwy dla nich połączyć pracę, pasję, podróżowania, a na dodatek - życie rodzinne - spostrzega "Życie na Gorąco".

Makłowiczowie mają dwa domy. Chłodniejsze miesiące spędzają w chorwackiej Dalmacji, a gdy już robi się cieplej - mieszkają w Krakowie.

Wielu internautów pewnie zastanawia się, jak wygląda żona Roberta Makłowicza. Można ją zobaczyć poniżej, na archiwalnym kadrze z "Pytania na śniadanie". Widok Makłowiczów to z pewnością spora niespodzianka dla wielu osób. Zazwyczaj bowiem para nie pokazuje się wspólnie w programach telewizyjnych czy na różnych eventach.

Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić