Antek Królikowski zdradził, jak często widzi syna. "Czuję się świetnie"

12

O Antku Królikowskim ostatnio jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą doniesień o jego rozstaniu z żoną Joanną Opozdą, która urodziła mu pierworodnego syna. Jak wyglądają relacje Antka z Vincentem?

Antek Królikowski zdradził, jak często widzi syna. "Czuję się świetnie"
Antek Królikowski (AKPA)

O rozstaniu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą poinformował Pudelek. Celebryta miał zdradzać żonę z sąsiadką.

W związku z tym Królikowski mierzy się z lawiną krytyki. To jednak mu nie przeszkadza w tym, by pojawiać się publicznie.

Ostatnio był obecny na konferencji prasowej związanej z promocją nowego programu TVN "Przez Atlantyk". Antek zjawił się na niej w okularach przeciwsłonecznych. Niektórzy podkreślają, że zachowywał się dość dziwnie.

Przy okazji tej konferencji Królikowski rozmawiał z mediami nie tylko o swoim życiu zawodowym. Wyjawił, jak wyglądają jego relacje z synem.

W roli taty czuję się świetnie. Mój synek jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałem - na szczęście po mamusi. Tak planowaliśmy z Aśką, żeby był podobny do niej. Na szczęście się udało. To się oczywiście zmienia, więc nie wiemy jeszcze, jak to się w przyszłości potoczy. Jest przepiękny i zdrowy. To jest najważniejsze. (...) kiedy go zobaczyłem pierwszy raz, to poczułem wielkie szczęście i błogosławieństwo, które na nas spadło w postaci małego dziecka. To dziecko, wiem, że będzie zawsze ze mną oraz będzie odgrywało ogromną rolę w moim życiu - powiedział Antek, cytowany przez "SE".

Antek Królikowski zapytany o relacje z żoną

Oczywiście musiało pojawić się również pytanie o jego relacje z Opozdą. W odpowiedzi zaznaczył, że nie chce tego komentować ze względu na stan zdrowia Asi.

Nie sposób mi komentować tego z szacunku dla niektórych osób. Prosiłbym cię o niedopytywanie o to. Cokolwiek powiem, to teraz nie ma sensu. Cieszę się, że Vincent jest zdrowy. Widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było, to będzie dobrze - podkreślił.
Zobacz także: Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić