aktualizacja 

Awantura w TVN. Piróg dorzucił trzy grosze

16

Kuba Wojewódzki podczas swojego show wytknął brak lojalności koleżankom z "Mam talent". Jego słowa wywołały potężną aferę i lawinę odpowiedzi! Teraz zareagować postanowił Michał Piróg. Jego komentarz jest niezwykle wymowny. Ale dociął Wojewódzkiemu.

Awantura w TVN. Piróg dorzucił trzy grosze
Michał Piróg, Kuba Wojewódzki (AKPA)

Kuba Wojewódzki niedawno nawiązywał do odejścia Piotra Gąsowskiego z "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednocześnie wrócił do okresu, gdy spełniał się jako juror "Mam talent". Gwiazdor nieoczekiwanie zarzucił nielojalność koleżankom z popularnej produkcji. Chodzi o Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi z informacją, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy. Nie wierzę w taką lojalność! - grzmiał na antenie TVN-u.

Na słowa showmana zareagował teraz Michał Piróg. Krótko podsumował go na Instagramie. "Kuba o lojalności... Jednak ma jakieś poczucie humoru" - napisał w komentarzu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skandaliczne słowa ministra od Ziobry. Chciał uderzyć w TVN

Chylińska i Foremniak odpowiadają

Na zaczepkę Wojewódzkiego odpowiedziały też Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.

Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią - przekazała Małgorzata Foremniak na Instagramie.

Riposta od Agnieszki Chylińskiej nadeszła błyskawicznie. "O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i tak bardzo mnie lubiłeś" - napisała.

Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy, a tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej - podsumowała Agnieszka Chylińska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić