Barbara Kurdej-Szatan dostanie nową szansę? Zdziwicie się od kogo!

769

Życie Barbary Kurdej-Szatan mocno się zmieniło od czasu, gdy opublikowała słynny już, kontrowersyjny wpis o Straży Granicznej. Po tym, jak aktorka straciła posadę w Play i TVP, los wreszcie się do niej uśmiechnął. Krążą pogłoski, że współpracę zaproponowała jej... Nina Terentiew!

Barbara Kurdej-Szatan dostanie nową szansę? Zdziwicie się od kogo!
Barbara Kurdej-Szatan ma otrzymać nową propozycję pracy (Instagram)

Mogłoby się wydawać, że Barbara Kurdej-Szatan jednym wpisem skutecznie przekreśliła swoją karierę. Od czasu, gdy na Instagramie w ostry i wulgarny sposób skrytykowała działania Straży Granicznej na polsko-białoruskiej granicy, zaczęli się od niej odwracać zarówno fani, jak i pracodawcy.

Kurdej-Szatan dostanie drugą szansę?

Krótko po opublikowaniu posta prezes TVP poinformował, że gwiazda nie pojawi się więcej w serialu "M jak Miłość". Z czasem firma Play, w której reklamach Kurdej-Szatan grała już od 8 lat, uległa presji społecznej i również zerwała umowę z gwiazdą.

Okazuje się jednak, że jeszcze nie wszystko jest dla aktorki stracone. Jak ustalił "Super Express", są osoby, które wyciągnęły rękę do okrytej niesławą celebrytki. Jedną z nich jest legendarna prezenterka Nina Terentiew.

Dziennikarka podobno od dawna pała sympatią do Kurdej-Szatan, która według niej idealnie pasuje do programów Polsatu. Aktorka z niemałymi sukcesami wystąpiła już m.in. w "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Tańcu z gwiazdami". Niedawno miała dostać od Terentiew nową propozycję.

Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią – powiedział informator "SE".
Zobacz także: Poznajcie nową "Żonę Hollywood" Anetę!
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić