Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ten widok wielu zdziwi

854

Barbara Kurdej-Szatan to w ostatnim czasie najpopularniejsza polska aktorka. Jednak nie dzieje się tak ze względu na znakomite role, czy nagrody. Gwiazda jest na ustach wszystkich ze względu na jej kontrowersyjną wypowiedź, dotyczącą Straży Granicznej. Na szczęście w domu, który jest jej azylem może od uciec od wszechobecnej krytyki. Jak mieszka Kurdej-Szatan?

Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ten widok wielu zdziwi
Barbara Kurdej-Szatan mieszka pod Warszawą (AKPA, AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną mieszka pod Warszawą. Do przytulnego domu małżonkowie wprowadzili się w 2017 roku. Według plotek niebawem Szatanowie mają przenieść się do stolicy. Ponoć małżonkowie już zakupili 170-metrowy dom.

Póki co jednak gwiazda azylu może szukać w swoim pięknie urządzonym podwarszawskim domu. Jego wnętrza możemy podziwiać dzięki temu, że aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Tak mieszka Kurdej-Szatan

Wiele osób wyobraża sobie, że domy gwiazd to pałace jak z hollywoodzkich filmów, gdzie aż kapie od przepychu. Mimo że Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, bynajmniej w ultraluksusowej willi z basenem nie mieszka.

Co wcale nie oznacza, że gniazdko aktorki nie jest komfortowe! Dom urządzony jest w modnym, minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Królują tu szarości i biel. Nie ma zbędnych bibelotów i przepychu.

Ponieważ aktorka jest także mamą, nie brakuje w nim za to akcentów dziecięcych. Trzeba również przyznać, że pokój dziecinny jest urządzony z ogromnym smakiem. Choć znowu – utrzymany jest raczej w minimalistycznym stylu.

Salon z kolei jest przestronny i bardzo komfortowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim telewizora, przed którym aktorka lubi nie tylko oglądać filmy, ale i ćwiczyć. Znalazło się tu też miejsce na pianino. Charakteru pomieszczeniu nadaje biała, kamienna ściana.

Akcenty kolorystyczne pojawiają się w łazience, w której Kurdej-Szatan zdecydowała się na mozaikowe kafelki. Nic dziwnego, że tak chętnie się przy nich fotografuje - są piękne!

Świetnym sposobem na relaks dla aktorki są za to prace w ogrodzie. Jest w nim co robić! Wyrywanie chwastów, przesadzanie. Za to po ciężkim dniu można wypocząć w nim znacznie lepiej niż na miejskim balkonie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Czy celebryci łamią prawo do animowości swoich dzieci?
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić