Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

"Miałem już dość". Mocne wyznanie kolegi Kurdej-Szatan z reklamy Play

157
Podziel się

Maciej Łagodziński i Barbara Kurdej-Szatan to duet znany z reklamy popularnej sieci telekomunikacyjnej. Jakiś czas temu kompan aktorki zdobył się na szczere wyznanie, które sprawiło, że niektórzy zaczęli go dyskryminować.

"Miałem już dość". Mocne wyznanie kolegi Kurdej-Szatan z reklamy Play
Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Łagodziński (AKPA)
bFdOxUhx

Występy w reklamach Play okazały się przepustką do kariery nie tylko dla Barbary Kurdej-Szatan. Pojawianie się w spotach popularnej sieci przyniosło też niemałe korzyści Maciejowi Łagodzińskiemu.

Miał okazję zagrać w takich produkcjach jak "Wiedźmin", "Na dobre i na złe" czy "Zakochany po uszy". Wokół tego ostatniego serialu wybuchła afera. Rok temu Łagodziński opuścił jego szeregi, a potem oskarżył TVN7 o wycinanie scen z jego udziałem i cenzurę.

bFdOxUhz

W produkcji "Zakochany po uszy" Łagodziński wcielił się w rolę dentysty-geja. Początkowo produkcja chętnie pokazywała sceny miłości bohaterów heteroseksualnych i homoseksualnych. Później wszystko się zmieniło. Po skargach do KRRiT, zdaniem aktora, notorycznie cenzurowano sceny uniesień miłosnych z jego bohaterem.

Na początku serial był kręcony bardzo równościowo i na równi była traktowana postać nieheteronormatywna z postaciami hetero. No i nagle pod wpływem skargi kogoś do KRRiT (...), panie producentki wystraszyły się jakichś kar i pod tym pretekstem odcinki zostały ocenzurowane przez nie wstecz. Zostały wycięte wszystkie sceny męsko-męskie. Dla mnie to była jawna dyskryminacja - powiedział Łagodziński w programie "MISTRZOWIE DRUGIEGO PLANU".

Po aferze wokół wspomnianego serialu aktor stał się jeszcze bardziej popularny. - Nie chciałem przykładać ręki do marginalizacji mniejszości - zapewniał.

bFdOxUhF

Szczere wyznanie Łagodzińskiego

Kolega Kurdej-Szatan z reklamy sieci Play wyznał nieco później, że sam uważa się za osobę nieheteronormatywną.

Cóż... Zakochuję się w mężczyznach, czasami w kobietach, na pewno jestem nieheteronormatywny. Nie pasuje do mnie ani gej, ani bi, jakoś zawsze miałem problemy, by to określić, więc odpuściłem i nie określam już. Jestem gdzieś tam pomiędzy kolorami tęczy - pisał na Instagramie.

Zdradził też, jak czuje się w Polsce. - Przez te kilka godzin mogę być sobą we własnym kraju, bez lęku i strachu, że ktoś mnie napadnie, obrazi, opluje, wyzwie. Mogę iść wolny ulicami miasta bez tego strachu, który towarzyszy mi od 37 lat mojego życia, życia którego niejednokrotnie miałem już dość - podkreślił w kontekście parad równości, cytowany przez "Super Express".

bFdOxUhG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdOxUia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(157)
xja
miesiąc temu
tak się zastanawiam,ogólnie,nie mówię o konkretnym człowieku,jego emocjach,przeżyciach:co,gdyby ktoś po paradzie równości powiedział: przez tych kilka godzin czułem lęk,strach,że mnie ktoś opluje,napadnie,że mi pokaże swoje....albo po jakimś ataku na kościół...coby się działo w mediach...Pozostaje współczuć rzeczonemu,życzyć najlepszego i pozbycia się owych lęków,strachów;no bo tego,że jedni je mają,drudzy,tej czy innej orientacji,wale nie,nie muszę pisać.tak samo tego,gdzie jak sięczują nie ukrywający swej wiary chrześcijańskiej,katolickiej;ktoś powie,to ciągle marginalne przypadki,jednostkowe....No,ale to,że sięnie chce ktoś wpisywać w dane wizerunki to się chwali.Kwestia,kto w jakie chce i jakie tworzy.I jakie kto ma na ten temat zdanie,jeśli ma.Jak je wyraża.
gość
miesiąc temu
To dobrze, kolego B K-Sz, bo my mieliśmy ciebie dość... Taki-nijaki słupek tylko tam przeszkadzał.
jerbie
miesiąc temu
ZBOL
bFdOxUib
londonik
miesiąc temu
Panie Maćku większość Panu zazdrości- choć nie okazują tego wprost, proszę to "olać" i żyć własnym życiem, na ile się da w Polsce, zawsze Pan może wyjechać i na pewno da Pan radę.
Polka
miesiąc temu
Nie dręczcie ludzi tymi beznadziejnymi reklamami, ostatnio boję się włączyć telewizor bo ta okropna blondynka wdzięczy się jak pies do kija i cały czas wyje
A co mnie to
miesiąc temu
obchodzi dlaczego ma hemoroidy i nie trzyma stolca.
Julek
miesiąc temu
Ojej bidulek .... ha ha ha
Qwwweeerty
miesiąc temu
Gow no mnie to obchodzi!
Rom
miesiąc temu
PiSowscy rodacy jak ja was nienawidzę!
Pustak
miesiąc temu
Czyli że co on jest? No to teraz będzie jeszcze większą gwiazdą. Tylko musi jeszcze wyznać, że zawsze wierzył w Boga, który go prowadzi, bo się nawrócił. To bardzo modne.
Stanley
miesiąc temu
A co ma orientacja do tego jakim jest się człowiekiem? Każdy ma prawo do szczęścia nie zależnie od tego jakiego jest wyznania, orientacji, koloru skóry. To nadal jest człowiek taki sam jak Ty czy ja. Oceniacie osobę przez pryzmat jego orientacji a nie czynów? Jedynie mogę pogratulować, że Pan z Play ma swoje zdanie i mówi o tym. Zycie nie zawsze jest czarne lub białe. Jedynie czego nie znoszę to tych szui które, trują się własnym jadem i życzą innym wszystkiego najgorszego... Karma wraca :)
KOMURA
miesiąc temu
Ja juz nie jestem w PLAy A TY?
Kamil
miesiąc temu
Cały play. Celebryci adekwatni do marki
bFdOxUhT
Liberał
miesiąc temu
Jest mi wszystko jedno jak kto się umie czy nie umie dookreślić normatywnie w seksualności, byle nie cierpieli na tym ludzie ani zwierzęta. Dziecko to też człowiek, tylko lepszy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić