Barbara Kurdej-Szatan wstrząśnięta przed świętami. Pokazała zdjęcie

386

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na swoim Instagramie projekt talerza, który bardzo nią wstrząsnął. Zachęciła, aby kupić go na święta Bożego Narodzenia i tym samym wesprzeć działanie fundacji.

Barbara Kurdej-Szatan wstrząśnięta przed świętami. Pokazała zdjęcie
Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie (Instagram)

Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie opublikowała kolejny post dotyczący sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka zachęciła do wsparcia finansowego organizacji działającej na rzecz uchodźców. Aby wesprzeć działania Fundacji Ocalenie, wystarczy kupić talerz z wyjątkowym wzorem.

Talerz jest wykonany z białej porcelany. Na rancie ma wymalowany drut kolczasty - symbol, który jednoznacznie kojarzy się z sytuacją na granicy. Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że projekt talerza bardzo nią wstrząsnął.

Czytaj także: To Kurdej-Szatan robiła na imprezach. W tle narkotyki i alkohol

Projekt tego talerza mną wstrząsnął. Taka tradycja. Talerz dla zagubionego wędrowca, który zostawiamy na stole w Wigilię… – napisała aktorka.

Pieniądze ze sprzedaży talerzy trafią do fundacji. "Zbłąkani wędrowcy utknęli na granicy i tam spędzą święta. Żaden z nich nie zapuka do Twoich drzwi. Dlatego ruszamy na pomoc. Wystarczy, że jak co roku postawisz na swoim stole wigilijnym puste nakrycie – talerz dla tego, który nie przybędzie. Wszelkie środki zebrane z akcji zostaną przekazane na pomoc potrzebującym na granicy" – czytamy na stronie fundacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Opuszczona świątynia ewangelicka. Niezwykły obiekt w Polsce
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić