Beata Kozidrak ma problem. Tak słabo jeszcze nie zarabiała

61

Beata Kozidrak sporo straciła po sytuacji, o której każdy dobrze wie. "Super Express" donosi, że jej zarobki drastycznie spadły. "Tak źle jeszcze nie było" - podkreślono.

Beata Kozidrak ma problem. Tak słabo jeszcze nie zarabiała
Beata Kozidrak (akpa)

Za Beatą Kozidrak ciągnie się wiadoma, głośna ostatnimi czasy sprawa. Ta najwyraźniej odbija się także na jej zarobkach.

Artystka przyznała, że zawiniła. Wówczas musiała ujawnić swój majątek, co jest niezbędne do orzeczenia wysokości kary w jej sprawie.

"Super Express" ustalił, że obecnie Kozidrak zarabia tylko 10 tys. zł netto miesięcznie. "Aż trudno w to uwierzyć. W końcu gwiazda pięć lat temu po połowie podzieliła się z Andrzejem Pietrasem 10-milionowym majątkiem" - zauważa wspomniane źródło. Trzeba przyznać, że zestawienie tych dwóch kwot daje do myślenia i robi ogromne wrażenie.

Beata Kozidrak zawsze wiodła luksusowe życie

"SE" podkreśla również, że w międzyczasie kupiła pod Warszawą ogromny, 320-metrowy dom, a ponadto w 2017 roku nabyła skromne bmw, które obecnie jest warte około 200 tys. zł.

Niegdyś miała też dom w Hiszpanii, a nawet swój własny helikopter. Okazuje się, że przed pandemią na samych koncertach zarabiała około 2 mln zł rocznie. Warto podkreślić, że wokalistka może liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za tantiemy w kwocie około 1 mln zł, ale jest ono uzależnione od liczby odtwarzanych utworów jej autorstwa.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić