BOB| 

Beata Kozidrak wychodzi z ukrycia. Wiadomo, gdzie była od skandalu

65

Legenda polskiej muzyki jeszcze nie poznała wyroku za jazdę pod wpływem alkoholu. Beata Kozidrak jednak uznała, że w tej chwili najlepszy będzie powrót na scenę. W dodatku pomocną dłoń wyciąga inna gwiazda muzyki.

Beata Kozidrak wychodzi z ukrycia. Wiadomo, gdzie była od skandalu
Beata Kozidrak szykuje powrót na scenę (AKPA, AKPA)

Beata Kozidrak na początku września znalazła się pod ostrzałem. Gwiazda polskiej muzyki została zatrzymana przez policję, a badanie alkomatem wykazało, że prowadziła samochód, mając 2 promile. Wybuchł skandal.

Beata Kozidrak wraca na scenę!

61-latka przeprosiła swoich fanów i zapewniła, że jest gotowa ponieść konsekwencje. Na razie nie zapadł wyrok ws. kary za jazdę na podwójnym gazie. Co w tym czasie robi wokalistka zespołu "Bajm"?

"Super Express" zdradza, że niedawno odpoczywała w Hiszpanii. Już jednak jest w kraju i na brak zajęć nie narzeka. Podobno od pewnego czasu koncertuje, ale tylko za zamkniętymi drzwiami. Przełom jednak nastąpi w najbliższy weekend.

Kozidrak pojawi się w Poznaniu, gdzie trasę koncertową rozpocznie Justyna Steczkowska. Okazuje się, że koleżanka po fachu wyciągnęła pomocną dłoń w kierunku Beaty.

Gwiazdy prawdopodobnie razem wykonają jeden utwór. Steczkowska nawet pokazała na Instagramie próbkę, ale ta już zniknęła z sieci. Pozostaje zatem poczekać na koncert, który już 3 października.

Zobacz także: Znana piosenkarka niczym kopia Beaty Kozidrak. Pokazaliśmy jej zdjęcie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić