Mecenas Beaty Kozidrak zabrał głos. Mówi o konsekwencjach

254

Beata Kozidrak ma poważne problemy po tym, jak wsiadła za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jej mecenas Marek Kamiński zapewnia, że gwiazda nie uchyla się od odpowiedzialności.

Mecenas Beaty Kozidrak zabrał głos. Mówi o konsekwencjach
Beata Kozidrak (akpa)

Do alkoholowego skandalu z udziałem Beaty Kozidrak doszło na początku września. Gwiazda wydmuchała około 2 promile. Dwutygodnik "Party" donosi, że póki co straciła prawo jazdy.

Konsekwencje mogą być jednak znacznie poważniejsze. Być może zostanie na nią nałożony zakaz prowadzenia pojazdów przynajmniej na trzy lata. Wielce prawdopodobne jest to, że Kozidrak będzie musiała wpłacić pieniądze na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych.

Mecenas Kozidrak: Czekamy na decyzję prokuratury

Mecenas Marek Kamiński, który reprezentuje Beatę Kozidrak, przekazał w rozmowie z "Party", że jego klientka zezwala na publikację wizerunku i nazwiska.

Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska - powiedział.

To jednak nie wszystko. Zdradził też, że nie spodziewa się, by Kozidrak została skazana na karę pozbawienia wolności.

Teraz czekamy na decyzję prokuratury w zakresie proponowanej kary. W tym przypadku wykluczam zastosowanie kary pozbawienia wolności, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić