Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Mecenas Beaty Kozidrak zabrał głos. Mówi o konsekwencjach

159
Podziel się:

Beata Kozidrak ma poważne problemy po tym, jak wsiadła za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jej mecenas Marek Kamiński zapewnia, że gwiazda nie uchyla się od odpowiedzialności.

Mecenas Beaty Kozidrak zabrał głos. Mówi o konsekwencjach
Beata Kozidrak (akpa)

Do alkoholowego skandalu z udziałem Beaty Kozidrak doszło na początku września. Gwiazda wydmuchała około 2 promile. Dwutygodnik "Party" donosi, że póki co straciła prawo jazdy.

Konsekwencje mogą być jednak znacznie poważniejsze. Być może zostanie na nią nałożony zakaz prowadzenia pojazdów przynajmniej na trzy lata. Wielce prawdopodobne jest to, że Kozidrak będzie musiała wpłacić pieniądze na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych.

Mecenas Kozidrak: Czekamy na decyzję prokuratury

Mecenas Marek Kamiński, który reprezentuje Beatę Kozidrak, przekazał w rozmowie z "Party", że jego klientka zezwala na publikację wizerunku i nazwiska.

Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska - powiedział.

To jednak nie wszystko. Zdradził też, że nie spodziewa się, by Kozidrak została skazana na karę pozbawienia wolności.

Teraz czekamy na decyzję prokuratury w zakresie proponowanej kary. W tym przypadku wykluczam zastosowanie kary pozbawienia wolności, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał - podsumował.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(159)
Ede
10 miesięcy temu
W tym porypanym kraju,prawo jest dla głupich i biednych.
PPWJG
10 miesięcy temu
Zawsze uwielbiałam piosenki Pani Beaty Kozidrak, też lubiłam śpiewać.I życzę Jej, aby zrozumiała, że nie warto pić i uzależniać się, bo piosenki będą jeszcze piękniejsze bez używek. Myślę, że Pani Beata ma problemy z alkoholem, dobrze by było żeby jednak skorzystała z Terapii. Ktoś musi jej pomóc, bo sama nie da rady Najgorsze jest to, że po występach - leje się alkohol, piwa Artyści muszą być, bardzo czujni i mieć silną wolę.Terapia nie zaszkodzi, wręcz pomoże.
Brodacz
11 miesięcy temu
Dla przykładu powinna zarobić duża karę pieniężną to raz dwa zabranie prawka dożywotnio bo to nie był pierwszy raz a druga sprawa dlaczego ma być traktowana łagodnie jest takim samym obywatelem jak wszyscy nie ma taryfy ulgowej jeszcze dla alkoholików jak zabije kogoś to wtedy będzie też głaskanie po główce
Boriat
11 miesięcy temu
Skierować na odwyk i przymusowy obóz pracy, prawko też odebrać dożywotnio.Do tego pokuta i i esperal
ABC
11 miesięcy temu
Zamykać to się.powinno za celowe działanie. Pijany ma ograniczoną świadomość i jest niepoczytalny.Otoczenie ma obowiązek reagować.I tak się tez stało,choć trochę późno.Konsekwencje powinny być bardzowysokie,łącznie z odpowiednio ciężkimi i długimi pracami społecznymi.Więzienie tylko dla tych,co prowadzą po odebraniu prawa jazdy,bo zamykać trzeba tylko niebezpiecznych dla otoczenia.Inni mogą odpracować z korzyścią dla społeczeństwa.
Obserwator
11 miesięcy temu
Pani Kozidrak dostanie trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów 15 tys grzywny, wpłaty na fundusz ofiar wypadków i kosztów sądowych łącznie.To jest standart wszyscy taką dostają karę no i jeszcze nakaz leczenia alkoholizmu ale to niewypał bo 99% dalej pielęgnuje wódę by jej nie zabrakło tak że nie podniecajcie się
Jurek
11 miesięcy temu
Jak to "być może" zakaz na 3 lata.gdyby mnie złapali z 2 promile to minimum 5 lat i zawiasy.
Tom
11 miesięcy temu
A od osadzania jest sąd takie komentarze powiną dostać 2 lata a może ty za podrzeganie to tylko zwykłą zazdrość ludzka osądzasz a w tle słuchasz co dobrze ze nie Kozidrak tylko szklanka wody😀głupota ludzka nie zna granic
Tom
11 miesięcy temu
Wy oceniacie jak śpiewa czy co zrobiła bo jako artystka pierwsza klasa A ciekawe kto nie jechał najb... Tylko go nie złapali albo jest zwykłym szarakiem i nawet miał 4 promile to tylko sąsiedzi pogadają i wszystko
1952 R.
11 miesięcy temu
Za 2 promile powinna dostać 5 lat bezwzględnego więzienia Panie mecenasie.
Doktor.Noj.
11 miesięcy temu
Niech ogłosi że się zapisze do PO to ja uniewinnią
Mama
11 miesięcy temu
Bardzo przepraszam ale ta Pani nigdy nie była ,,gwiazdą" a teraz tym bardziej,więc proszę nie używać tego Terminu.
szyderca
11 miesięcy temu
sędzia tez czlowiek i za kase zrobi wszystko.
Kiszczak
11 miesięcy temu
Mogła się nieprzyznawać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić