Beata Szydło o "wolnych mediach". Internauci szybko zareagowali

640

Beata Szydło jest w gronie polityków, którzy stają po stronie byłych dziennikarzy TVP. Na platformie X zamieściła post dotyczący tej kwestii. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Beata Szydło o "wolnych mediach". Internauci szybko zareagowali
Beata Szydło (Getty Images)

Beata Szydło zamieściła na platformie X post dotyczący TV Republika. Była premier napisała, że prywatna telewizja to obecnie jedyne "wolne media". Zachęciła do oglądania kanału także w serwisie YouTube.

TV Republika z szybko rosnącą oglądalnością. To prawdziwe #wolnemedia. Dobrze, że można teraz oglądać TV Republika także na żywo na YouTube - napisała na platformie X.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z dość niepochlebnymi opiniami w stosunku do TV Republika i dziennikarzy, którzy przenieśli się tam z TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Widzowie o wysokich zarobkach w TVP. "Za propagandę się płaci"

Niektórzy twierdzą, że TV Republika stała się narzędziem propagandy w rękach byłego rządu. Zwrócono także uwagę na fakt, że prywatna telewizja nadal ma słabą oglądalność.

Kłamstwa i manipulacje, a jako eksperci dyletanci, powielający przekaż z Nowogrodzkiej (...) Na szczęście jako obywatele nie płacimy już za waszą propagandę i to najważniejsze.
Tak, prawdziwe media wolne od rozumu.
Pani poseł prowadzi kampanię reklamową prywatnej stacji? - czytamy w komentarzach.

TV Republika to miejsce, do którego trafiło wielu dziennikarzy znanych wcześniej z TVP m.in. Michał Rachoń i Danuta Holecka. Była szefowa "Wiadomości" prowadzi program informacyjny "Dzisiaj". Pierwsze wystąpienie rozpoczęła słowami przypominającymi słowa Beaty Szydło.

Zapraszam na prawdziwe polskie wiadomości — przywitała się z widzami TV Republika.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić