aktualizacja 

Beata Tadla grzmi po gali TVP. "Jak wam nie wstyd?"

879

Nie milkną echa po gali z okazji jubileuszu 70. lat Telewizji Polskiej. Wydarzenie, które zostało wyemitowano 13 listopada wzbudziło wiele emocji. Do występujących podczas uroczystości zwróciła się już oburzona Beata Tadla.

Beata Tadla grzmi po gali TVP. "Jak wam nie wstyd?"
Beata Tadla zabrała głos po gali TVP (AKPA, PAP, Marcin Obara)

13 listopada widzowie TVP mogli obejrzeć jubileuszową galę z okazji 70. lat Telewizji Polskiej. Impreza odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie. Publiczny nadawca już po raz drugi w tym roku świętował swoje urodziny, gdyż pierwszy koncert z tej okazji odbył się w czerwcu w Opolu. Uroczystości ze stolicy poprowadzili Tomasz Kammel wraz z Anną Popek.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jubileuszowa gala wzbudziła sporo emocji. Wielu internautów zwróciło uwagę, że w obliczu inflacji i problemów energetycznych wydawanie publicznych pieniędzy na koncert nie było koniecznością. Wątpliwości wzbudziła również sama oprawa artystyczna, którą zaprezentowano w teatrze. Zaśpiewane zostały największe hity, jednak niektóre z wykonań nie do końca przypadły do gustu odbiorcom. Wśród nich był m.in. występ Andrzeja Młynarczyka, który zaśpiewał piosenkę "M jak Miłość".

"Jak Wam nie wstyd?"

Głos po jubileuszowej gali TVP zabrała Beata Tadla. Dziennikarka zamieściła na Instagramie wpis, w którym zwróciła się do osób, które wystąpiły na uroczystości. Prowadząca "Wiadomości", którą zwolniono na początku 2016 roku nie owijała w bawełnę. Stwierdziła, że postawa wskazanej grupy jest nieodpowiedzialna. Ponadto zapytała ich, czy nie jest im za to wstyd.

Wraz z przejęciem władzy w Polsce przez PiS w TVP nastąpiły ogromne roszady. Ze stacji odeszły osoby, które pracowały tam przez kilkadziesiąt lat i widzom ciężko było wyobrazić sobie niektóre programy bez nich. W dzisiejszej Telewizji Polskiej brakuje takich nazwisk jak Janowski, Orłoś, czy Mann. Zwolnienie Beaty Tadli w 2016 roku uzasadniono "zmianą koncepcji programu".

Robiliśmy ten program dla widzów, a nie dla polityków - napisała w 2016 roku Beata Tadla.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić