Berlusconi chciał numer do Minge. Tak zareagowała

14

W poniedziałek (12 czerwca) świat obiegła informacja o śmierci byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego. Teraz okazało się natomiast, że pewien epizod z politykiem miała polska projektantka mody Ewa Minge.

Berlusconi chciał numer do Minge. Tak zareagowała
Ewa Minge, Silvio Berlusconi (kółeczko) (AKPA, Getty Images)

W 2005 roku Ewa Minge gościła w Rzymie na wyjątkowej uroczystości. Została zaproszona przez mera miasta na "Alta moda. Alta Romana". Wówczas nagrodzono ją za zasługi dla miasta i społeczności.

W wydarzeniu uczestniczyło wiele znanych osób. W tym gronie znalazł się między innymi Silvio Berlusconi. Polka mocno przykuła uwagę premiera Włoch.

Przyciągnął mnie do siebie, na zasadzie pozowania do zdjęć już po wręczeniu medalu. W związku z tym następnego dnia byłam na wszystkich możliwych zdjęciach w prasie. To byłoby stosunkowo normalne i nikogo by nie dziwiło, gdyby nie fakt, że po części oficjalnej Silvio poprosił, żeby dziennikarze zostawili swoje kamery, dyktafony i zaprosił nas wszystkich do odwiedzenia części prywatnej pałacu - ujawniła w rozmowie z Plotkiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sebastian Fabijański nie pójdzie na Paradę Równości. Mówi, dlaczego

W pewnym momencie Berlusconi zaczął komplementować polską projektantkę. Poprosił ją nawet o numer telefonu.

Dalej z pełnym szacunkiem, natomiast już z takim diabelskim urokiem osobistym poprosił mnie o numer telefonu. Byłam tym bardzo zaskoczona, ale w przeciągu kilku ułamków sekundy powiedziałam, że nie dam mu numeru telefonu, gdyż jest człowiekiem żonatym. Zareagowałam tak, ponieważ obok tego numeru telefonu poszło mnóstwo komplementów. Mówił, że jestem najpiękniejszą kobietą, jaką widział. Takie typowe męskie komplementy w stosunku do kobiety, a nie kreatorki mody - podkreśliła Minge.

Kim był Silvio Berlusconi?

CV Silvio Berlusconiego należy uznać za bardzo okazałe. Trzykrotnie zostawał premierem Włoch, a ponadto był założycielem partii Forza Italia, ale i twórcą ugrupowań Lud Wolności i reaktywowanego FI. To parlamentarzysta krajowy i europejski. Był uważany za dominującą postać we włoskiej polityce.

Berlusconi założył holding Fininvest, a także imperium medialne Mediaset. Poprzez swoje przedsiębiorstwa kontrolował m.in. stacje telewizyjne, gazety, czasopisma i agencje reklamowe.

Był prezesem i właścicielem klubu piłkarskiego AC Milan. Pojawiał się na listach najbogatszych osób świata. W 2008 roku magazyn "Forbes" oszacował majątek jego rodziny na 9,4 miliarda dolarów, co plasowało ją na 90. miejscu. W 2009 roku ten sam magazyn umieścił go na 12. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych ludzi świata.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić