Można się zdziwić. Papier toaletowy mówi o tobie wszystko

111

Praktycznie od zawsze pojawia się problem dotyczący wieszania papieru toaletowego. Jedni twierdzą, że należy go umieszczać tak, by rolka rozwijała się od wewnątrz, a inni uważają, że lepiej jest, gdy rozwija się na zewnątrz. Preferowana metoda może zdradzać twój charakter.

Można się zdziwić. Papier toaletowy mówi o tobie wszystko
Papier toaletowy (Pixabay)

Śmiało można stwierdzić, że ludzie są podzieleni na dwie grupy. Jedni wieszają papier tak, by rozwijał się od zewnątrz, a inni wolą, gdy rozwija się od wewnątrz. Czasami odmienne sposoby wieszania papieru prowadzą nawet do sprzeczek!

Jak powinien wisieć papier toaletowy? Najmniejszych wątpliwości w tej sprawie nie miał Seth Wheller z Albany.

Papier toaletowy powinien wisieć tak, aby jego rolka rozwijała się od zewnątrz. Zdaniem Setha Whellera z Albany (który w 1891 r. jako pierwszy opatentował papier sprzedawany w rolkach) jest to jedyny poprawny sposób używania tego cudownego wynalazku. Według niego żadne inne kombinacje nie powinny mieć miejsca - podkreśla serwis genialne.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zmienił się charakter naszego turysty". O korzyściach płynących z Unii Europejskiej

Nie brakuje ekspertów, którzy uważają, że wspomniany sposób jest zdecydowanie najwygodniejszy. Większości ludzi sposób wieszania papieru nie robi tymczasem większej różnicy.

Papier toaletowy a charakter

W ostatnich latach odbywały się testy pod przewodnictwem dr Gildy Carle. Amerykańscy naukowcy badali powiązanie tego, jak wiesza się papier ze skłonnością danej osoby do dominacji lub uległości. Wnioski są bardzo interesujące.

Okazało się, że osoby, które mają dominujący charakter, zwykle wieszają papier toaletowy po zewnętrznej stronie (czyli po tej "właściwej"). Natomiast ludzie, którzy wieszali go tak, by rolka rozwijała się od wewnątrz, częściej byli osobami o uległym charakterze - zauważa genialne.pl.

Takie rezultaty badań mogą być dla niektórych zaskoczeniem. Czy może jednak spodziewaliście się, że sposób wieszania papieru toaletowego odzwierciedla wasz charakter?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić