aktualizacja 

Bogusław Linda złamał swoją zasadę. Reakcja ludzi nie mogła być inna

134

Bogusław Linda należy do gwiazd, które jak ognia wystrzegają się mówienia o życiu prywatnym. Mimo że aktor jest w szczęśliwym związku, dba o spokój swoich bliskich i rzadko o nich wspomina, nie mówiąc o publikowaniu wspólnych zdjęć. Teraz zrobił wyjątek.

Bogusław Linda złamał swoją zasadę. Reakcja ludzi nie mogła być inna
Bogusław Linda od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Lidią Popiel (AKPA, Niemiec)

W 1991 roku na ekrany wszedł debiutancki film Władysława Pasikowskiego. "Kroll" okazał się przełomowy również dla Bogusława Lindy, który na planie filmowym poznał miłość swojego życia – Lidię Popiel. W 2000 roku zakochani wzięli ślub.

Bogusław Linda pokazał zdjęcie z żoną. Fani pieją z zachwytu

Bogusław Linda rzadko zdradza w wywiadach informacje dotyczące jego najbliższych. Wyjątek zrobił między innymi w swojej książce biograficznej pod tytułem "Zły chłopiec", gdzie przyznał, że zakochał się w obecnej żonie od pierwszego wejrzenia.

W mediach społecznościowych Bogusława Lindy można znaleźć głównie zdjęcia, na których zdradza kulisy pracy zawodowej. Tym większe było zaskoczenie fanów aktora, gdy pochwalił się wspólną fotografią z żoną. Oboje wyglądają na niej na szczęśliwych i zrelaksowanych.

Jak wynika z instagramowego postu, małżonkowie odwiedzili podwarszawski pałac. W tamtejszej restauracji zajadali się pysznie wyglądającymi daniami. Czy to właśnie wypasiona uczta sprawiła, że Linda złamał żelazną zasadę?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obserwatorzy mediów społecznościowych obsypali małżonków komplementami. Nie szczędzili również wyrazów uznania z powodu szacunku, jakim Bogusław Linda i Lidia Popiel darzą inne osoby oraz tego, że nie "gwiazdorzą".

Wspaniali oboje. Spotykam ich na spacerach. Zero szpanu i udawania.
Inteligentni, z charakterem i dystansem do siebie i do świata. Utalentowani, niczego nie udają.
Piękni razem. Niech inni zazdroszczą – komentowali zdjęcie pary użytkownicy Instagrama.
Zobacz także: Zobacz też: Popiel broni Lindy: "Kocha ludzie, ale lubi sytuacje, gdzie może się wyciszyć"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić