Boli od samego patrzenia. Chwile grozy w "Top Model"

6

Program "Top Model" przynosi wiele wyzwań, którym uczestnicy dzielnie stawiają czoła. Niekiedy trzeba się naprawdę mocno wysilić. O tym, że w show potrafi być ciężko, a nawet niebezpiecznie, przekonała się Natalia Woś.

Boli od samego patrzenia. Chwile grozy w "Top Model"
Kadr z sesji w "Top Model" (Instagram, topmodelpolskatvn)

Ruszyła już 11. edycja programu "Top Model". Pierwszy odcinek kolejnego sezonu został wyemitowany na antenie TVN w dniu 7 września 2022 roku. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński spośród tysięcy zgłoszeń wybrali te, które uznali za najciekawsze.

W najnowszym odcinku uczestnicy przeszli metamorfozy. Poza tym wzięli udział w pokazie mody i sesji zdjęciowej.

W trakcie premierowej sesji panelowej w "Top Model" uczestników fotografował Marcin Tyszka. Oczywiście zadbano o odpowiednią scenografię. Jednym z jej elementów był zawieszony na linach nad wodą księżyc.

Modelki i modele mieli dość trudne zadanie. Musieli bowiem zapozować do zdjęć, trzymając się dekoracji, która w tym czasie się bujała. Zadanie wespół z jurorami oceniała modelka Monika Jagaciak. Była ona gościem specjalnym popularnego show.

"Top Model". Groźny wypadek Natalii Woś

Dla niektórych to zadanie okazało się wyjątkowo dużym wyzwaniem. Coś na ten temat wie Natalia Woś. Początkowo uczestniczka była bardzo pozytywnie nastawiona do tej sesji. Wszystko wskazywało na to, że świetnie sobie poradzi.

Niestety, w pewnym momencie nastąpiły bardzo duże komplikacje. Woś ześlizgnęła się z księżyca i z impetem wpadła do wody. Upadła na plecy, co z pewnością musiało boleć - pewnie nie obyło się bez siniaków.

Pozowanie podczas tej sesji z pewnością nie było łatwe dla Natalii Woś. Dodatkowym utrudnieniem były bez wątpienia buty z dużą platformą i wysokim słupkiem.

Kolejny odcinek programu "Top Model" będzie można oglądać już 5 października (środa) o godzinie 21:35 na antenie TVN. Powtórka nastąpi 8 października o 15:10, również na TVN.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić