aktualizacja 

Karol Strasburger jest wściekły. "To jest skandal. No jak tak można?"

12

Karol Strasburger postanowił skomentować plotki o swoim rozwodzie. Aktor jest wyraźnie zbulwersowany tym, że widzowie oraz media mylą dwa wątki. Co prawda 75-latek kończy małżeństwo, ale wyłącznie to w serialu "M jak miłość".

Karol Strasburger jest wściekły. "To jest skandal. No jak tak można?"
Karol Strasburger (AKPA, Filip Radwanski)

Karol Strasburger jest mężem Małgorzaty Weremczuk. Sporo mówiło się o różnicy wieku między małżonkami. Dzieli ich aż 37 lat! Nie zważając na to, zakochani postanowili wziąć ślub.

Między Karolem i Małgorzatą zaiskrzyło podczas współpracy na polu zawodowym. Początkowo Weremczuk była menedżerką aktora. Później, po śmierci jego żony Ireny, mocno się do niego zbliżyła.

Małgorzata i Karol w 2019 roku cieszyli się z narodzin córeczki. Ich życie nie zawsze jest jednak sielanką. Czasem spokój zakłócają przeróżne doniesienia.

Tym razem zaczęto plotkować o rozwodzie Strasburgera! Aktor podkreśla, że media i widzowie mają potężny problem z oddzieleniem jego życia prywatnego od perypetii postaci granej przez niego w "M jak miłość".

Tak rodzą się plotki. Nie Karol Strasburger, a Jerzy Argasiński w sądzie. Kiedy jestem w pracy, nie jestem tam prywatnie, słabiutko. Dalszy tekst nie ma znaczenia, bo tytuł wyświetla się skrócony - grzmiał ostatnio na Instagramie.

Żona Karola Strasburgera zdenerwowana

Podczas rozmowy z Plejadą Strasburger podkreślił, że mieszanie życia prywatnego z zawodowym denerwuje jego żonę.

To jest skandal oczywiście. No to jak tak można? Ja się denerwuję, bo ludzie to komentują, a dotyczy to przecież nie mnie! Żona otrzymuje potem jakieś głupie uwagi i piszą do niej złe i przykre rzeczy, że ja robię jakieś dziwne ruchy, a to nie ja, bo ja nie jestem Argasiński! Nie rzutuje to oczywiście na nasze małżeństwo, bo nie przejmujemy się takimi bzdurami, ale de facto, ludzie – przepraszam – głupi, nie czytają dalej, tylko komentują te wszystkie tytuły i ich nie interesuje, co jest dalej napisane - spostrzegł.
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić