Antonina Jazińska| 

Brytyjskie media donoszą: Beckhamowie "superroznosicielami" koronawirusa

36

Według brytyjskich mediów David i Victoria Beckhamowie mieli uzyskać pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Celebrytka jest też przekonana, że są "superroznosicielami" i zarazili swoich pracowników.

Brytyjskie media donoszą: Beckhamowie  "superroznosicielami" koronawirusa
David i Victoria Beckhamowie mieli chorować na COVID-19 (Getty Images)

Na całym świecie łącznie ponad 27 mln osób zostało zakażonych koronawirusem. Wśród nich gwiazdy sportu i kina. Według brytyjskich tablidów zagrożenie nie ominęło rodziny Beckhamów. Jak donosi "The Sun", David i Victoria Beckhamowie mieli otrzymać pozytywne wyniki testów na koronawirusa. Szczególnie partnerka byłego piłkarza miała przejąć się tym faktem.

Doniesienia "The Sun" o Beckhamach. Co na to gwiazdy?

Para nigdy publicznie nie podała do wiadomości, że byli zakażeni. Nie było też informacji o objawach choroby COVID-19. Doniesień medialnych z Wysp Brytyjskich nie potwierdzili.

Zobacz także: Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Według źródeł Beckhamowie mieli być zakażeni pod koniec marca i wtedy przejść kwarantannę w Wielkiej Brytanii. Wtedy wystąpiły objawy - złe samopoczucie, gorączka, bóle gardła. Wśród zakażonych byli też ich współpracownicy, kierowcy i ochroniarze, kilkoro z nich przechodziło chorobę ciężej. Victoria Beckham miała spanikować - obawiała się, że są "superroznosicielami".

To był koszmarny scenariusz. Uczestniczyli w kilku wystawnych eventach, bo David miał swoje obowiązki promocyjne. Ściskali dłonie, całowali się na przywitanie z fanami i różnymi piłkarskimi szychami - twierdzi informator "The Sun".

Victoria Beckham namówiła rodzinę do tego, by dłużej spędziła kwarantannę, niż zaleca brytyjskie ministerstwo zdrowia. Przed wyjazdem na wakacje Beckhanowie przeszli dodatkowe testy - wszystkie miały być negatywne.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić