Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Była dziewczyna księcia Harry'ego pokazała zdjęcie. Na nim Elżbietę II

32

Książę Harry, zanim się ustatkował, przez lata był w związkach z dziewczynami z tzw. dobrych domów. Jedną z nich była Cressida Bonas, z którą spotykał się w latach 2012-2014. Ich uczucie musiało być jednak na tyle silne, że dziewczyna postanowiła podzielić się osobistym wyznaniem po śmierci królowej Elżbiety II.

Była dziewczyna księcia Harry'ego pokazała zdjęcie. Na nim Elżbietę II
Cressida Bonas (Getty)

Cressida Bonas to brytyjska modelka i aktorka. Najbardziej znana jest z tego, że w latach 2012-2014 spotykała się z księciem Harrym.

Dziewczyna pochodzi z londyńskiej society. Przyszła na świat jako jedyne dziecko "it girl" z lat 80., czyli lady Mary-Gaye Georgiany Lorny Curzon i przedsiębiorcy Jeffreya Bonasa.

Dziewczyna jednak musiała czuć się niezwykle związana z rodziną królewską. Tak samo zresztą jak wielu innych Brytyjczyków. Po śmierci królowej Elżbiety II zamieściła w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Oddała hołd królowej

Byliśmy błogosławieni, że byłaś naszą Królową. Dziękuję - napisała, a zamiast kropki wstawiła białe serce.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Do posta dołączyła też piękne zdjęcie Elżbiety II. Królowa ubrana w sweter i spódnicę w szkocką kratę, z chustką na głowie, wita się z czułością z czterema czarnymi labradorami.

Książę Harry poznał Cressidę przez swoją kuzynkę księżniczkę Eugenię i miał od razu się w niej zakochać. Choć próbowali zachować prywatność, w marcu 2014 roku Cressida po raz pierwszy oficjalnie towarzyszyła księciu podczas inauguracji We Day na stadionie Wembley.

Para miała się rozstać z powodu niezadowolenia dziewczyny, której nie pasowało życie w świetle reflektorów. Ona i Harry pozostali jednak przyjaciółmi i jeszcze przez lata chodzili razem na wesela wspólnych przyjaciół. Cressida była też gościem na ślubie Harry'ego z Meghan Markle w kaplicy św. Jerzego w Windsorze w 2018 roku. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić