Była gwiazdą "American Pie". Tak wygląda obecnie. Reakcja ludzi

55

Tara Reid była kiedyś wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia. Na przełomie lat 90. i 00. grała w popularnych komediach i komediach romantycznych. Dzięki roli w "American Pie" zapisała się na stałe w pamięci fanów. Później jednak zniknęła z ekranów. Co u niej słychać? Aktorka jest wciąż aktywna w social mediach.

Była gwiazdą "American Pie". Tak wygląda obecnie. Reakcja ludzi
Była gwiazdą "American Pie". Zobacz, jak zmieniła się Tara Reid. (Getty Images, 2004 Getty Images)

Tara Reid zadebiutowała na dużym ekranie rolą w kultowym filmie "Big Lebowski", wcielając się w postać Bunny Lebowski. Prawdziwą sławę i rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Victorii "Vicky" w "American Pie". Mimo że aktorka nie wystąpiła we wszystkich częściach popularnej i lubianej serii, publiczność darzyła ją sympatią. Nic dziwnego, że po latach Reid ponownie wcieliła się w postać Vicky, pojawiając się na planie "American Pie: Zjazd absolwentów".

Po roku 2000 Reid wystąpiła m.in. w "Wiecznym studencie" czy w "Córce mojego szefa". Później jej kariera spowolniła i przez wiele lat nie pojawiła się ani razu na ekranie. Wróciła w 2012 roku, by w późniejszych latach wystąpić m.in. w serii "Rekinado". Reid nie udało się już zagrać żadnej ważnej roli, która znów wyniosłaby ją na piedestał. Być może dlatego, że wcale nie ma dużego talentu aktorskiego. Za rolę w pierwszym "American Pie" zdobyła nawet Złotą Malinę, czyli nagrodę przyznawaną najgorszym aktorom.

Tara Reid. Jak wygląda w 2022 roku?

Do blondwłosej Vicky z "American Pie" wzdychało wielu widzów. Było to jednak ponad 20 la temu. Jak teraz wygląda znana wszystkim aktorka Tara Reid? Choć jej ciało się zmieniło, aktorka wciąż ma w sobie ten sam urok i wesołe usposobienie. Bije od niej żywotność i nie straciła ochoty na występowanie przed kamerą. Jeden z filmików, na którym śpiewa piosenkę "Here comes the Sun" ma prawie 9 mln wyświetleń. Filmik z gwiazdą trafił niedawno na jej oficjalnego TikToka.

Jak na widok dawnej ulubienicy zareagowali fani? Niestety, nie wszystkie komentarze są przychylne.

Czy wszystko z tobą ok?
Oczy nadal ma swoje, a wiek? No cóż, taka kolej rzecz
Mrugnij, jeśli potrzebujesz pomocy
Szok!

- czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Aktorka dodaje głównie krótkie filmiki z jej popisami wokalnymi. Widać dużą zmianę w jej wyglądzie, którą spowodował nie tylko upływ czasu, ale i liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nie wszystkie jednak zostały przeprowadzone tak, jak aktorka sobie życzyła. Najbardziej problematyczna była operacja piersi. Reid straciła wówczas swoje dawne proporcje, a jej sutki zostały zniekształcone, o czym wspominała w wywiadach.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić