Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Była gwiazdą "Słonecznego Patrolu". Tak dziś wygląda

62

Erika Eleniak była uznawana za seksbombę wczesnych lat 90., gdy grała w "Słonecznym Patrolu". Niestety koleżanka z planu - Pamela Anderson pozbawiła ją tego statusu. Jak dziś wygląda nieco zapomniana gwiazda serialu?

Była gwiazdą "Słonecznego Patrolu". Tak dziś wygląda
Erika Eleniak (Materiały prasowe)

Erika Eleniak amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Ma korzenie ukraińskie, estońskie i niemieckie.

Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Shauni McClain Kramer w hicie "Słoneczny patrol". To tam gwiazda poznała Billy'ego Warlocka, z którym początkowo się przyjaźniła.

Szybko jednak to uczucie przerodziło się w miłość. Aktorzy rozstali się, ponieważ mężczyzna był niezwykle zazdrosny o Eleniak.

I nic dziwnego. Kobieta szybko zjednała sobie sympatię telewidzów (szczególnie ich męskiej części). To sprawiło, że stała się jedną z najseksowniejszych gwiazd małego ekranu.

To przekładało się na działania poza planem. Erika pozowała m.in. do Playboya. Silną pozycję i miejsce na planie kolejnych sezonów serialu, odebrała jej koleżanka z planu – Pamela Anderson.

Po odejściu z serialu Erika wciąż próbowała robić karierę. Skupiła się na dużym ekranie. Zagrała nawet w "Liberatorze" u boku Stevena Seagala i Tommy’ego Lee Jonesa czy w komedii Dennisa Hoppera "Eskorta". Widzowie mogą ją także kojarzyć z komedii romantycznej "Pożar uczuć".

Ostatnim filmem z jej udziałem był kanadyjski film sci-fi "Absolute Zero" z 2005 roku. Później zamieszkała w Kanadzie i poświęciła się rodzinie i wychowaniu córki.

Jak wygląda dziś?

Dziś jest skupiona na rozwoju duchowym. Zajmuje się alchemią, a w 2020 roku nagrywała podcasty związane z tą tematyką. Pisała też bloga.

53-letnia była gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. To oznacza, że można zobaczyć, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzeba przyznać, że wciąż jest piękną kobietą, pełną uroku osobistego. Nie wygląda jednak na fankę zabiegów estetycznych, przynajmniej tych inwazyjnych. Pozazdrościć genów!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić