BOB| 

Była gwiazdą i nagle odeszła z TVP. Jak dziś wygląda Iwona Schymalla?

8

Iwona Schymalla w TVP prowadziła wiele programów, dzięki czemu zdobyła wiele fanów. Nagle jednak zniknęła z telewizji. Teraz przypomniała o sobie i zachwyciła.

Była gwiazdą i nagle odeszła z TVP. Jak dziś wygląda Iwona Schymalla?
Iwona Schymalla przypomniała o sobie po latach (AKPA, Niemiec)

Z pewnością pamiętają ją starsi Polacy. Iwona Schymalla do Telewizji Polskiej trafiła na początku lat 90. Prowadziła program "Kawa czy herbata". Potem przerzuciła się na programy o charakterze religijnym i mogliśmy ją oglądać m.in. w "Studio Papieskie", "Między niebem a ziemią", czy "Jarmark cudów".

Tak dziś wygląda Iwona Schymalla

Wieloletnia praca w TVP w końcu została doceniona. W 2009 roku awansowała na stanowisko dyrektorki TVP 1. Po dwóch latach jednak wszystkich zaskoczyła, gdy ogłosiła, że odchodzi z telewizji.

Podobno Schymalla nie chciała się zgodzić na to, aby stacja została upolityczniona. Po odejściu z TVP odsunęła się w cień i bardzo rzadko udzielała się publicznie. Teraz jednak zrobiła wyjątek.

60-latka pojawiła się podczas akcji społecznej "Masz wybór" dla kobiet walczących z rakiem piersi. Schymalla wywołała duże poruszenie, bo wszyscy przekonali się, że pomimo upływu lat, nadal wygląda świetnie.

Czym ostatnio zajmowała się Schymalla? Kilka lat temu do księgarni trafiła książka "Zawód spikerka", która była obszernym wywiadem z dawną gwiazdą telewizji. Sześć lat temu walczyła o stanowisko prezesa rady nadzorczej TVP, ale bezskutecznie.

Zobacz także: Druzgocący sondaż dla TVP. Polityk PiS ma teorię
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić