Cichopek chciała opowiedzieć o rozstaniu. Natychmiastowa reakcja

87

Katarzyna Cichopek podczas jednej z ostatnich odsłon programu "Pytanie na śniadanie" nawiązała do rozstania pewnej znanej pary. Wówczas do akcji wkroczył Maciej Kurzajewski. Nowy partner celebrytki najwidoczniej uznał, że nie może przemilczeć sprawy.

Cichopek chciała opowiedzieć o rozstaniu. Natychmiastowa reakcja
Katarzyna Cichopek (Licencjodawca, AKPA)

Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Para w końcu postanowiła potwierdzić te doniesienia.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu - mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Właśnie do tego wpisu nawiązano w "Pytaniu na śniadanie". O rozpadzie związku Wieniawy i Rozbickiego dyskutowały w kąciku plotkarskim Aleksandra Grys oraz Katarzyna Cichopek.

Cichopek odniosła się do rozstania Wieniawy

Gospodyni "Czerwonego dywanu" podkreśliła, że ma nadzieję, iż to tylko niewinny żart ze strony Julii i Nikodema, by media miały o czym pisać. Co na to Kasia Cichopek?

To, co mi się podoba, jeśli są razem, czego im bardzo życzę, to to, że potrafią bawić się tymi wszystkimi plotkami, doniesieniami, mają do tego dystans, nie zdradzając przy tym tak naprawdę, co się u nich dzieje - mówiła celebrytka.

Wtedy o interwencję pokusił się Maciej Kurzajewski. Dziennikarz zaznaczył, że wszystko, co dzieje się między Wieniawą i Rozbickim, to "ich prywatna sprawa". Spostrzegł, że nie należy tego poruszać w przestrzeni medialnej.

Reakcje Cichopek i Kurzajewskiego mogą nieco dziwić. W tej sprawie partnerzy akurat wyraźnie się poróżnili. Po wtrąceniu dziennikarza, Kasia mimo wszystko chciała kontynuować wątek.

W ten Instagram tak do końca bym nie wierzyła. To, co tam się dzieje, nie zawsze dzieje się dokładnie w tym momencie, w którym zostało opublikowane - oceniła Cichopek, kończąc jednocześnie wywód dotyczący Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego.
Zobacz także: Nawet dwa razy droższe. Zapytaliśmy warszawiaków o ceny zniczy i wiązanek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić