Była szefowa "Wiadomości" TVP zaatakowała Mariannę Schreiber. Cięta riposta żony ministra PiS

31

O Mariannie Schreiber, żonie ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera, zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej udziału w programie TVN "Top Model". Poczynania 28-latki skrytykowała Marzena Paczuska, była szefowa "Wiadomości" TVP.

Była szefowa "Wiadomości" TVP zaatakowała Mariannę Schreiber. Cięta riposta żony ministra PiS
Marianna Schreiber (Instagram)

W ostatnich dniach o Mariannie Schreiber zrobiło się bardzo głośno. To ze względu na jej udział w programie "Top Model". Nie tylko to przyniosło żonie ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera niemały rozgłos.

Szerokim echem odbija się również zdjęcie, które wrzuciła do sieci. Na Instagramie pochwaliła się nagą fotką, zaznaczając jednocześnie, że nie boi się hejtu.

W komentarzach pojawiło się sporo komplementów i przekornych komentarzy. Znalazło się też miejsce na krytykę. Ostro na wpis małżonki Łukasza Schreibera zareagowała była szefowa "Wiadomości" TVP Marzena Paczuska.

Dość tej zabawy! Kobieta, która tak nikczemnymi metodami ośmiesza swojego męża - jest godna pogardy i milczenia. I nieważne czy mąż jest hydraulikiem, czy politykiem - napisała.

Marianna Schreiber ripostuje. "Jestem godna tylko pogardy"

Marianna Schreiber uznała, że nie może przechodzić obojętnie obok takich słów.

Jestem godna tylko pogardy... I się bawię... Z ust kobiety do drugiej kobiety... Jestem w szoku. Dopiero to zobaczyłam. Życzę dużo siły i wiary w siebie. To bardzo ważna dla nas, kobiet - odpisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić