Paww| 

Były juror "Top Chef" szuka pracy. "Jestem otwarty na różne opcje"

8

W telewizji oglądały go miliony Polaków. Teraz szuka pracy. Grzegorz Łapanowski zaznaczył w ogłoszeniu, że jest gotowy przyjąć ofertę nawet spoza branży. Posypały się komentarze wsparcia.

Były juror "Top Chef" szuka pracy. "Jestem otwarty na różne opcje"
Grzegorz Łapanowski

Grzegorz Łapanowski zdobył popularność dzięki programowi "Top Chef". Najpierw występował w roli prowadzącego, a z czasem objął stanowisko jurora. Kucharz sporadycznie pojawiał się również w "Dzień Dobry TVN", a aktualnie gotuje poranne przysmaki w "Pytaniu na śniadanie". Mogło się wydawać, że udział w hitowej produkcji Polsatu oraz zaproszenia do śniadaniówek zapewnią Łapanowskiemu świetlaną przyszłość w świecie gastronomii. Tak się jednak nie stało.

Sytuacja Grzegorza Łapanowskiego wydaje się być niepewna. Na Facebooku kucharz poinformował swoich fanów, że szuka pracy.

Szukam pracy! Chętnie na etat, chętnie w Zespole. Działalność mam, więc B2B też spoko. Mam doświadczenie pracy na styku branży spożywczej, medialnej, eventowej, gastronomicznej i marketingowej. Biegle mówię po angielsku. Potrafię liczyć. Lubię pracę z Ludźmi. Jestem zaangażowany i mobilny. Jestem otwarty na różne opcje, niekoniecznie związane z branżą spożywczą - napisał Grzegorz Łapanowski.

Pod postem były juror "Top Chef" zebrał liczne komentarze z poleceniem jego usług, za co podziękował. Poprosił również o udostępnienie ogłoszenia.

Zobacz także: Anna Mucha zgorszona cenami u Magdy Gessler?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić