Były poseł PiS okropnie potraktował Kurdej-Szatan. "Won do piekła"

135

Artur Zawisza wywołał skandal w mediach społecznościowych. Były poseł PiS, związany także niegdyś z Ruchem Narodowym w wulgarnych słowach skrytykował Barbarę Kurdej-Szatan. Odwołał się do wywiadu, jaki udzieliła "Gazecie Wyborczej" po słynnym już ataku na Straż Graniczną.

Były poseł PiS okropnie potraktował Kurdej-Szatan. "Won do piekła"
Artur Zawisza o Barbarze Kurdej-Szatan (PAP)

Nie milkną echa skandalu, jaki niedawno wywołała Barbara Kurdej-Szatan. Wszystko za sprawą emocjonalnego wpisu, jaki zamieściła w mediach społecznościowych.

K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a 'straż graniczna'????? 'Straż'?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! - podpisała wówczas filmik wstawiony na Instagramie.

To wywołało lawinę komentarzy w mediach i internecie. O emocjonalnym wpisie gwiazdy wypowiadali się celebryci i influencerzy.

Były poseł PiS przesadził. Wyzywa Kurdej-Szatan

I choć Kurdej-Szatan wpis skasowała, publicznie przeprosiła i jakiś czas temu udzieliła nawet wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym przyznała, że "był to wybuch, który najbardziej zranił ją samą", dalej ciągnie się za nią nieprzyjemna woń skandalu.

Tym razem postanowił do sprawy odnieść się prawicowy polityk, Artur Zawisza. Nie przebierał w słowach i obrzucił aktorkę mięsem.

Nie kłam, Szatanie, bo w każdej sprawie i od zawsze jesteś przeciw temu, co Boże, ludzkie i polskie. W każdej i od zawsze. Więc idź do swojego piekła i tam na***j przeciw prawdzie, dobru i pięknu. Ani kłamstwa nas oszukają, ani wykręty zwiodą. Won do piekła, k***o wściekła - napisał na Twitterze, dodając screena "Gazety Wyborczej" z wcześniej wspomnianym wywiadem.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Internauci byli wściekli! Przy tej okazji wypomnieli mu słynną jazdę po po pijanemu i prowadzenie bez prawka.

Wystąpił incydent narodowy - podśmiewa się jeden z użytkowników.
Artur, zastanów się nad wyborem lekarza. W twojej sytuacji to musi być naprawdę dobry specjalista, choć i to nie daje nadziei - wtóruje mu drugi.
Piłeś, nie pisz - pisze kolejny.
Znowu było pite? Mam nadzieję, że żona i dzieci w bezpiecznym miejscu, bo widzę, że agresor się włączył - zastanawia się jedna z użytkowniczek.

Warto zaznaczyć, że Zawisza niejednokrotnie sam wywołał skandal w mediach. Tym razem jednak najwidoczniej przesadził.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić