Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Celebrytka rapuje kolędę. "Jeśli zepsułam Wam święta, to zwyczajnie przepraszam"

21

Magdalena Lubacz z "Projektu Lady" postanowiła nagrać swoją wersję popularnej kolędy. W internecie pojawiło się nagranie, jak rapuje "Cichą noc". Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Celebrytka rapuje kolędę. "Jeśli zepsułam Wam święta, to zwyczajnie przepraszam"
Magdalena Lubacz rapuje "Cichą noc" (YouTube)

Zwyciężczyni "Projektu Lady" rapuje. Nagrała kolędę "Cicha noc"

Magdalena Lubacz, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "Projekt Lady", prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek, często prezentuje się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje całkiem spora liczba osób.

Magda Lubacz tuż przed świętami postanowiła zaprezentować swoją wersję kolędy. Zdecydowała się wykonać jedną z najbardziej znanych, a mianowicie "Cichą noc". Jaka była reakcja fanów?

Gwiazda "Projektu Lady", nagrywając utwór, prawdopodobnie nie spodziewała się, że jej wykonanie kolędy "Cicha noc" może urazić Polaków. Wyraz tego dali pod opublikowanym na YouTube teledysku. Negatywnych komentarzy nie brakowało.

Niszcz sobie inne piosenki, a nie kolędę.
Poważnie ? Kolęda w takim wydaniu? Żenada...
To powinno być zakazane... niszczenie tradycji kolęd
Nie otrząsnę się z tego nigdy - pisali internauci.

To tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod kolędą w wykonaniu Magdy Lubacz. Uczestniczka "Projektu Lady" usunęła już z YouTube swoje wykonanie "Cichej nocy". Utwór był jednak nadal udostępniany w internecie. Wtedy postanowiła opublikować go ponownie.

Hej! Ponownie udostępniam moją interpretację znanej kolędy. Internet rządzi się swoimi prawami i pomimo usunięcia była ona udostępniana na innych kanałach. Zaśpiewałam ją tak jak to czułam - nie miałam zamiaru obrazić niczyich uczuć religijnych, bo sama jestem osobą wierzącą. Postanowiłam wziąć hejt na klatę i pomimo życzenia mi śmierci - zmierzę się z tym jak konsekwentny człowiek. Życzę miłego słuchania. Jeśli zepsułam Wam święta, to zwyczajnie przepraszam - napisała na YouTube pod teledyskiem.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić