o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Sylwester. Wpadł na pomysł, jak obejść zakaz przemieszczania się. I jeszcze zarobić

92
Podziel się

W Sylwestra będzie obowiązywał w Polsce zakaz przemieszczania. Dokładnie od godziny 19:00 do 6:00 rano w Nowy Rok. Przedsiębiorca z Lublina ma wpadł na pomysł, jak taki zakaz obejść. Ma już nawet specjalną ofertę sylwestrową.

Sylwester. Wpadł na pomysł, jak obejść zakaz przemieszczania się. I jeszcze zarobić
Sylwester w tym roku będzie w nowych warunkach. W Polsce wprowadzono w noc sylwestrową zakaz przemieszczania się (Pixabay)
bDAXsFxN

Sylwester. Zakaz przemieszczania się w noc sylwestrową

Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą m.in. niezbędne czynności służbowe oraz inne wskazane w rozporządzeniu - czytamy w serwisie rządowym gov.pl.
bDAXsFxP

Nowe obostrzenia zostały ogłoszone w czwartek 17 grudnia. Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział również, że w dniach od 28 grudnia do 17 stycznia będzie obowiązywała narodowa kwarantanna.

Zakaz przemieszczania się w Sylwestra. Pojawiły się pomysły, jak go obejść

Od ogłoszenia zakazu przemieszczania się w noc sylwestrową w sieci pojawiły się już różne komentarze z pomysłami, jak ten zakaz obejść. Niektórzy np. deklarują, że będą w razie czego tłumaczyć się, że idą wyrzucić śmieci. Na pomysł wpadł też przedsiębiorca z Lublina, który na tym zakazie zamierza jeszcze zarobić.

bDAXsFxV

Na Sylwestra możesz podróżować... lawetą

Jak napisał lubelski przedsiębiorca na swoim profilu na Facebooku, na Sylwestra oferuje legalny przejazd lawetą. Cena za legalny transport sylwestrowy wynosi 250 zł na terenie Lublina, natomiast poza granice miasta jest ustalana indywidualnie.

W razie kontroli kierowca lawety wykonuje czynności zawodowe, a pasażerowie korzystają z innego wyłączenia: zaspokajanie niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego. Jeśli ich samochód się zepsuł i czekali na holownik, to ich niezbędną i niepodważalną potrzebą związaną z życiem codziennym jest powrót do domu - pisze w mediach społecznościowych przedsiębiorca z Lublina.
bDAXsFxW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAXsFyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(92)
Kris
miesiąc temu
Nic nie trzeba obchodzić..Ten zakaz jest nielegalny
cwaniak
miesiąc temu
Ide na libacje o godzinie 18tej a wracam o 8mej rano bez potrzeby przemieszczania sie w godz policyjnej
Mar
miesiąc temu
Jak czytam to zdanie to normalnie szlak mnie trafia k...., ,,Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. ,, Do godziny 19 WIRUSA NIE MA TAK? a k.... po tej godzinie jest? co to za idiotyzm z tą durną godziną! Godzina specjalna aby ludzie k.... nie strzelali petardami bo się pieski będą bały! ja tutaj nie widzę innego wytłumaczenia, z resztą ja zamierzam wyjść na dwór i tyle, i witać Nowy Rok tak jak zwykle!
bDAXsFyr
Marek
miesiąc temu
Wystarczy powiedziec ze sie idzie pomodlic do kosciola. Ze sie ma taka potrzebe duchowa. A moj kosciol (np. zielonoswiatkowcy) jest po 2 stronie miasta.
rgth46
miesiąc temu
Zaczynam o 18 a potem niech się dzieje co chce. I tak będę miał problem z przemieszczaniem się nawet w obrębie jednego lokalu:)
Najnowsze komentarze (92)
Piotrek
miesiąc temu
Siedem razy powtórzony tekst "w Sylwestra będzie obowiązywać zakaz przemieszczania się". I dopiero na samym końcu meritum sprawy. Kto wam pisze te artykuły?? Co za dno dziennikarskie.
Ewa
miesiąc temu
Takiego tylko do paki na 5 lat!!!
Dark
miesiąc temu
Czym tu się przejmować, ludzie srajcie na tą władze, otwierajcie z powrotem swoje lokale. Itp itd. Oni są pod władza Amerykanów którzy sami stworzyli ten burdel i zasłonę dymna zrobili Chinami. Jak Ameryka mówi o bezpieczeństwie to jest jasne jak słońce że chodzi o manipulacje i stworzeniu światowego rządu, stąd macie takie wymysły jak NATO, ONZ czy Unie Europejska.A ta pandemia to tylko sprawdzanie czy ludzie są posłuszni. A te zakazy,nakazy to są tyle ważne jak bym postawił tabliczkę na publicznym terenie szanuj zieleń. Gówno mogą zrobić a o mandatach nie wspomnę. Zacznijcie myśleć ludzie.
Natlau05
miesiąc temu
Ja rozumiem zamknąć kluby itp ale k... Żeby zakaz przemieszczania?! Po 19tej nie ma wirusa?!
Inez
miesiąc temu
Super pomysł oby inni też wpadli na taki sam 😂😂😂😂😂😂
Angelo
miesiąc temu
Nie wiem po co wy się stresujecie jak wyjdziecie to wyjdziecie jak nie to nie i nic komu do tego wcale nawet nie musicie się komukolwiek tłumaczyć jak i również możecie naopowiadać bzdur i kto to niby by zweryfikował xd
Azx
miesiąc temu
Wyjdę o 18 i wrócę o 6 rano
Ziobraczka
miesiąc temu
Proste. Chodzi o to żebyś się nie przemieścił pod Mickiewicza 49.
bDAXsFyj
Ona50
miesiąc temu
Niektórzy sprawiają wrażenie jakby tylko czekali na Covid. Więcej luzu ,uśmiechu na twarzy i poczucia humoru a dużo łatwiej bedzie przetrwać to "szaleństwo ". Spokojnych Świąt i (mimo wszystko ) szampanskiej zabawy sylwestrowej.
Itp.
miesiąc temu
Wyjcimy wszyscy o 0.00 otwórzmy szampana i pokażmy gdzie mamy ich nie legalne zakazy i mandaty, bo nikt nie będzie mi mówił i nakazywał czy mogę chodzić po ulicy czy nie
Jendrus
miesiąc temu
A w nocy jak wsiądziemy z żoną do samochodu to możliwość jest tylko jedna, może zarazić nas tylko Święty Mikolaj
Jaro
miesiąc temu
Super pomysł popieram taka akcie w całej pl. wszystkie lawety na start a policja bez nakazu niema prawa wejść do żadnego lokalu domu szalejmy w sylwka
Vgt
miesiąc temu
To by było nawet śmieszne, świadczące o kreatywności gdyby w tym czasie w szpitalach nie umierali ludzie.
Blop
miesiąc temu
To jest bezprawne pozbawienie człowieka swobody i wolności policja powinna olewać to
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić