BOB| 

Cezary Pazura dostaje groźby. Żona Edyta nie kryje oburzenia

31

W mediach pojawiły się plotki, że Cezary Pazura zarobił fortunę za promowanie szczepień przeciw COVID-19. Być może to sprawiło, że zaczął otrzymywać pogróżki, co zdradziła żona Edyta Pazura.

Cezary Pazura dostaje groźby. Żona Edyta nie kryje oburzenia
Antyszczepionkowcy nękają Cezarego Pazurę (AKPA, Podlewski)

Za chwilę zostanie przekroczona bariera 23 mln zaszczepionych Polaków. To jednak wciąż za mało, aby mniej martwić się o nadejście czwartej fali. Dlatego sportowcy czy artyści zostali zaproszeni do akcji promującej szczepionki przeciw koronawirusowi.

Cezary Pazura dostaje groźby

Jedną z twarzy kampanii jest Cezary Pazura. Wszystkich zaskoczyły plotki, które trafiły do mediów. Aktor podobno otrzymał za to 350 tys. zł. Wygląda jednak na to, że to nieprawdziwa informacja.

Tak wynika ze wpisu jego żony na Instagramie. Edyta Pazura zdradziła jeszcze jedną rzecz. Jej mąż zaczął otrzymywać groźby od antyszczepionkowców.

- W związku z tym, że 21 miliony Polaków przyjęło szczepionki i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci. Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów - pisze Edyta Pazura.

Żona słynnego aktora następnie dodała, że jej zdaniem internet powinien być zakazany dla niektórych. Na koniec dodała hasztag #alergianagłupotę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Cezary Pazura o szczepieniu. Jest przekonany, że ma rację
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić