aktualizacja 

Cezary Pazura gorzko wspomina ślub. "Byliśmy prześladowani"

27

Niedługo Cezary Pazura i jego młodsza o 25 lat żona będą świętować 13. rocznicę małżeństwa. Na początku ich związku mało kto wierzył, że to miłość na całe życie. Prasa bulwarowa miała z nich używanie.

Cezary Pazura gorzko wspomina ślub. "Byliśmy prześladowani"
Cezary Pazura z żoną Edytą na początku ich związku w 2008 roku (AKPA, AKPA)

Historia miłości Edyty i Cezarego Pazurów to gotowy scenariusz na film. Poznali się w pociągu w 2007 roku - ona była wtedy studentką pierwszego roku prawa, on znanym aktorem u szczytu sławy. Szybko zapałali do siebie gorącym uczuciem, ale zarówno ich bliscy, znajomi, jak i media twierdziły, że będzie to tylko krótki romans.

Życie napisało dla nich jednak zupełnie inny finał. W 2009 r. stanęli na ślubnym kobiercu, a zaledwie kilka miesięcy później na świat przyszła ich pierwsza córka Amelia. Małżeństwo doczekało się kolejnych pociech: Antoniego i Rity.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach

Wkrótce więc Pazurowie będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Aktor ostatnio został zapytany przez reporterkę "Party", jak wspomina ten wyjątkowy dzień. Okazuje się, że pomimo ogromu szczęścia, mocno dotykała ich nieustanna obecność fotoreporterów.

Byliśmy prześladowani przez paparazzich, zajeżdżali nam drogę, chcieli się dostać na miejsce weselne. Musieliśmy wynająć ludzi, którzy strzegą porządku - wspomina Cezary.

W kolejnych latach aktor wraz z żoną walczyli z mediami plotkarskimi w sądach. Ostatecznie wymiar sprawiedliwości opowiedział się po stronie Pazurów. Dziś często są pozytywnymi bohaterami historii o długoletnich związkach w polskim show-biznesie.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić