Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Cezary Pazura przeżył dramat. Szczere wyznanie po latach

4
Podziel się

Pewnie niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że Cezary Pazura niegdyś miał poważne problemy. Było mu na tyle ciężko, że myślał o samobójstwie. Po latach zdecydował się o wszystkim opowiedzieć.

Cezary Pazura przeżył dramat. Szczere wyznanie po latach
Cezary Pazura (AKPA)

W wieku 32 lat Cezary Pazura przeżył dramat. Pierwsza żona nagle go porzuciła. Został z długami i czteroletnią córeczką Anastazją.

Wówczas przystąpił do sądowej batalii o ustanowienie go jedynym opiekunem prawnym Anastazji. Tę walkę zwyciężył. Problemy były jednak tak duże, że dopadła go depresja.

Byłem wtedy w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami... Pojawiły się myśli samobójcze - opowiedział Pazura w rozmowie z magazynem "Pani".

Kłopoty finansowe były przeogromne. Pazura ledwo wiązał koniec z końcem.

Musieliśmy sprzedać dywan, by mieć na życie. Żeby dziecko nie marzło, na podłodze kładliśmy ręcznik. Brałem każdą fuchę: radio, telewizja, teatr - zdradzał z kolei na łamach "Show".

Uratował go Olaf Lubaszenko

Po pierwszym rozwodzie Pazura kompletnie sobie z niczym nie radził. Wówczas chciał rzucić się z dziewiątego pięta hotelu. Uratował go Olaf Lubaszenko, z którym Cezary się przyjaźnił.

Zostałem przekonany, że nie, nie teraz, że tak nie wolno, tak się po prostu nie robi, że mam dla kogo żyć - wyznał Pazura.

Niegdyś w prasie pojawił się materiał, z którego wynikało, że Cezary Pazura jest "ofiarą pornoszantażu i czegoś się boi". Chodziło o rzekome nagranie erotyczne, w którym aktor miał odegrać jedną z głównych ról. W artykule Pazura został oczerniony, co poskutkowało kolejną depresją.

Na parę miesięcy wylądowałem na bardzo silnych antydepresantach, które dostałem już po pierwszej rozmowie z lekarzem. To był najstraszniejszy okres w moim życiu. Depresja - cicha śmierć pochłaniająca coraz więcej ludzi... - podkreślił Cezary Pazura w swojej autobiografii.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
lego
1 tyg. temu
niedobrze mi się zrobiło, bardzo mnie interesują jego problemy, cięzkie zycie żal mi go
Prawda
1 tyg. temu
Niestety w tym wieku tylko zostają reklamy gier i innych używek. I to w kiepskiej jakości.
baca
1 tyg. temu
Przecież mogłeś sie zascepić!!!
japier
1 tyg. temu
Heniek, odpuść! musiałeś brać fuchy w .... teatrze, TV i radio.... to pierwotnie gdzie ty pracowałeś? u Pana Boga za piecem? Takie traumy, to ma 50% krajan, Heniek co to chrzanisz? :-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić