Cezary Żak rzucił żartem. Nawet Wojewódzki zdębiał: "Nie mów o tym!"

16

Cezary Żak udzielił wywiadu w ramach podcastu "WojewódzkiKędzierski". O jednej z jego wypowiedzi natychmiast zrobiło się głośno. Artysta wyznał, kto go "kręci". Nie uwierzycie...

Cezary Żak rzucił żartem. Nawet Wojewódzki zdębiał: "Nie mów o tym!"
Cezary Żak (Licencjodawca, AKPA)

Cezary Żak został przepytany przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W podcaście poruszono przeróżne kwestie. Żak mówił o aktorstwie, ale i o emeryturze. Pojawił się też wątek kobiet.

Są tacy, którzy twierdzą, że w szkole interesowały cię dziewczyny, ale bardziej interesowała cię szkoła. Skąd takie teorie? Usłyszałem dzisiaj od pewnej bliskiej ci osoby. Podobno zawsze lubiłeś rozmawiać ze starszymi paniami mądrymi. Kręciły cię starsze panie w szkole? - pytał Kuba Wojewódzki.

Żak w odpowiedzi próbował zażartować. Wyszło natomiast dość niesmacznie.

Nigdy. Wręcz przeciwnie, mnie do dzisiaj kręcą 16-latki - mówił ironicznie.

Takiej odpowiedzi Wojewódzki najwidoczniej się nie spodziewał. Próbował jakoś wyprostować tę sytuację. - Nie mów o tym! 18 latki! - kontynuował wątek.

A przepraszam. No mówię właśnie - wtrącił się wówczas Żak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ogromne wsparcie dla TVP. "Obrzydliwość władzy. Polacy zaczną mieć dosyć"

Cezary Żak zapytany o żonę

Żak usłyszał też pytanie o żonę Katarzynę. Para poznała się w czasie studiów w 1983 roku. Już dwa lata później doszło do ślubu. Żakowie wychowali dwie córki - Zuzannę i Aleksandrę.

Oczywiście pojawiały się trudniejsze chwile. Cezary i Katarzyna z kryzysów wychodzili jednak obronną ręką. Trwają przy sobie od wielu, wielu lat. Do tej relacji nawiązał Kuba Wojewódzki.

Naprawdę żona, z którą jesteś od 22. roku życia, to jest twoja pierwsza poważna dziewczyna? Mówiąc wprost, od czasu kiedy jesteś z żoną, nie miałeś kontaktu z żadną inną kobietą? - zapytał showman.

W odpowiedzi aktor potwierdził, że Katarzyna to jedyna kobieta w jego życiu. Mogłoby być jednak inaczej. Cezary Żak ujawnił bowiem, że pojawiają się pokusy.

Ma pokusy. Jakoś sobie radzę - zapewnił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić