Wybaczył żonie ciążę z innym. Chorosiński dziś mówi o sposobach na udany związek

677

Michał Chorosiński oraz Dominika Chorosińska, znana szerzej jako Figurska, są dziś przykładnym małżeństwem z gromadką dzieci. Jednak nie zawsze tak było. Przed laty Dominika zdradziła męża i odeszła do kochanka. Michał wybaczył swojej żonie i uznał cudze dziecko. W najnowszym wywiadzie zdradził swoją receptę na udane małżeństwo.

Wybaczył żonie ciążę z innym. Chorosiński dziś mówi o sposobach na udany związek
Michał i Dominika Chorosińscy (AKPA, AKPA)

Michał i Dominika poznali się na studiach na PWST w Krakowie. W 2002 roku wzięli ślub i od razu zaczęli uchodzić za wzorowe małżeństwo. Kilka lat i dwójkę dzieci później sielanka została zniszczona. Dominika wdała się w romans ze starszym od niej reżyserem.

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę i ciążę z innym

Przez kilka miesięcy aktorka wracała do męża, a później znów odchodziła do kochanka. Wydawało się, że małżeństwo nie ma szans na przetrwanie, tym bardziej kiedy okazało się, że Dominika zaszła z kochankiem w ciążę. Nic bardziej mylnego. Dominika zdecydowała się zostać z rodziną i zerwać kontakt z kochankiem. Michał jej wybaczył, a co więcej - uznał dziecko za swoje. Cześć osób przez taką postawę uznaje go za wzór do naśladowania.

Para od lat zmaga się z falą krytyki w związku z tym głośnym romansem. Michał Chorosiński wielokrotnie podkreślał jednak, że Dominika jest idealną żoną i matką i nie zamierza wracać do przeszłości. W najnowszym wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" zdradził swoją receptę na udane małżeństwo.

Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie - mówił w wywiadzie dla tygodnika.

Dominika Chorosińska jest nie tylko aktorką, ale także prawicową działaczką samorządową i posłanką z listy Prawa i Sprawiedliwości na Sejm IX kadencji. W 2017 roku promowała katolicką kampanię "Wierność jest sexy". Kandydowała także do PE z hasłem "Rodzina sercem Europy". Internauci skrytykowali mocno jej działania, wytykając zdradę i ciążę z kochankiem.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić