Koniec małżeństwa Marianny i Łukasza Schreiberów? "To sprawa przegrana"

177

Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów stanęło na rozdrożu? Według "Gazety Wyborczej" minister PiS miał otrzymać propozycję startu w wyborach do europarlamentu i wyjazdu do Brukseli. Sam polityk temu zaprzecza i odpowiada, że nigdy nie miał ochoty kandydować. Dla Marianny to oznaczałoby koniec. - Dla małżeństwa jest to sprawa, jak dla mnie, przegrana - wyznała.

Koniec małżeństwa Marianny i Łukasza Schreiberów? "To sprawa przegrana"
Marianna Schreiber mówiła o przyszłości swojego małżeństwa (Instagram)

Jak donosiła niedawno "Gazeta Wyborcza" minister Łukasz Schreiber ma znaleźć się na liście nowych kandydatów PiS do europarlamentu. Dla najbliższego współpracownika Mateusza Morawieckiego ma to być nagroda za "wierną służbę w rządzie". Sam polityk zaprzecza, odpowiadając, że "nigdy nie miał ochoty kandydować".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Marianna Schreiber o przyszłości swojego małżeństwa

Taki awans wiąże się nieodzownie z przeprowadzeniem się do Brukseli. Jak się jednak okazuje, żona polityka nic o tym nie wie. W rozmowie z "Super Expressem" wydała się zaskoczona pytaniem o potencjalną nową rolę jej małżonka.

Mąż nie będzie kandydował w wyborach do europarlamentu. Gdybym miała się gdzieś wyprowadzać, to myślę, że mąż dałby mi znać. Ale proszę upewnić się w środowisku politycznym – powiedziała pani Marianna.

Ostatni czas wystawił małżeństwo Schreiberów na próbę. Marianna wzięła udział w programie Top Model, jak deklarowała, bez wiedzy męża. Choć nie przeszła do kolejnego etapu, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kontrowersyjne zdjęcia oraz pisze o byciu "współczesną niewolnicą".

To wszystko podobno nie do końca podoba się jej mężowi, który z racji swojej silnej pozycji w rządzie nazywany jest "małym premierem". Celebrytka wierzy jednak, że jako para pokonają ten kryzys. - Łukasz to miłość mojego życia. To nie jest nasz pierwszy kryzys. I zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi - powiedziała.

Wyjazd partnera mógłby jednak skomplikować sytuację. Kobieta przyznała, że nie uznaje związku na odległość i w jej odczuciu mogłoby to oznaczać koniec małżeństwa.

Dla małżeństwa jest to sprawa, jak dla mnie, przegrana. Tym bardziej w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy akurat my. Albo jest się razem, albo wcale – stwierdziła Marianna, przytaczana przez "Super Express".
Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić