aktualizacja 

Chorwatka oburzyła cały Katar. Tak się tłumaczy

404

Modelka z Chorwacji zaszokowała swoimi wyzywającymi kreacjami na trybunie katarskiej areny. Skąpo ubiera się także na plaży oraz w innych częściach miasta. - Jak moja sukienka lub bikini może kogoś skrzywdzić? - dopytuje Ivana Knoll.

Chorwatka oburzyła cały Katar. Tak się tłumaczy
. (Instagram)

O Ivanie Knoll z Chorwacji w trakcie mundialu w Katarze zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej wyglądu, ale także odważnych kreacji, którymi czaruje na meczach kibiców z całego świata.

Miss mundialu błyszczy nie tylko w trakcie spotkań swojej reprezentacji, ale także poza obiektami sportowymi. We wtorkowe popołudnie wybrała się w stroju kąpielowym na plażę, skąd relacjonowała spotkanie MŚ.

Zobacz także: Na to muszą zwrócić uwagę Polacy. Tego elementu zabrakło w starciu z Meksykiem

Jak podkreśla dziennik "The Sun", 26-letnia Chorwatka doskonale bawi się na Bliskim Wschodzie, pomimo kontrowersji wokół jej doboru strojów i obowiązującym w tym kraju przepisom dotyczącym "skromności".

Nie jestem muzułmanką. Jeśli my w Europie respektujemy hidżab (chusta zasłaniająca włosy kobiety - red.) i nikab (zasłania głowę wraz z fragmentem twarzy - red.), to inni też muszą respektować nasz styl życia, naszą religię i strój - powiedziała w rozmowie z agencją PA.
Jak moja sukienka lub bikini mogą kogoś skrzywdzić? Proszę, wyjaśnij mi to - powiedziała Knoll, która dodała, że na stadionach nikt nie robi jej problemów z powodu ubioru.

Knoll nie ma innych ubrań

Przypomnijmy, że Brytyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało odwiedzających Katar, że kobiety powinny zakrywać ramiona i unikać noszenia krótkich spódniczek.

Usłyszałam o zasadach i byłam zszokowana. Kodeks ubioru zabrania pokazywania ramion, kolan, brzucha i wszystkiego, a ja pomyślałam: "O mój boże, nie mam nawet ubrań, żeby to wszystko zakryć - martwiła się modelka.

Co ciekawe, kilka dni temu portal Goal podał, że Knoll może zostać ukarana grzywną przez policję za swój ubiór na trybunach katarskiej areny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić