Ciążowe rady Lewandowskiej. Poruszyło ją zachowani Dominiki Gwit

17

Ostatnio Dominika Gwit ogłosiła, że jest w ciąży. Dość niespodziewanie głos w tej sprawie zabrała Anna Lewandowska. Najwidoczniej żona najlepszego polskiego piłkarza uznała, że wręcz musi przekazać aktorce kilka wskazówek.

Ciążowe rady Lewandowskiej. Poruszyło ją zachowani Dominiki Gwit
Anna Lewandowska ma rady dla Dominiki Gwit (Instagram)

Dominika Gwit przed kilkoma dniami podała niezwykle radosną informację. Zdradziła, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego potomka. Jednocześnie poinformowała, że starania o ciążę były dość wymagające.

Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. (…) Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie - zaznaczyła Gwit na InstaStories.

Dla dobra dziecka Dominika postanowiła nieco o siebie zadbać. W związku z tym celebrytka ruszyła na siłownię. Treningiem pochwaliła się na Instagramie. To wywołało spore poruszenie. Tak duże, że głos zabrała aż sama Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska pisze o treningach w ciąży

Fani Dominiki Gwit zaczęli dopytywać Annę Lewandowską, czy treningi w ciąży są bezpieczne. Popularna trenerka personalna uznała, że powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Upubliczniła osiem wskazówek. Oto one:

Po pierwsze – każda ciąża jest inna, dlatego każdą aktywność fizyczną trzeba skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym. Drugie – jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań, to naprawdę warto trenować. Dlaczego? Bo poród to jest gigantyczny wysiłek (…). Po trzecie – nie rozpoczynajcie intensywnych treningów w pierwszym trymestrze. Wystarczą spacery. Czwarte – maksymalne tętno nie powinno być wyższe niż 140 uderzeń na minutę. Warto ćwiczyć z zegarkiem sportowym. Po piąte – pamiętajcie o nawodnieniu. Szóste – niewskazane są głębokie przysiady ani ćwiczenia, wymagające dotknięcia palców u nóg. Po siódme – nie wykonujcie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Ósme – w trakcie ciąży najlepiej wzmacniać plecy, nogi, jak też ramiona - napisała Lewandowska.
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić