Maffashion już nie chce się ukrywać? Wiadomo, z kim poleciała do Grecji

33

Maffashion zdecydowała się na urlop. Obecnie była partnerka Sebastiana Fabijańskiego przebywa na Santorini. Wiadomo, że blogerka nie wybrała się tam sama. Kto jej towarzyszy podczas wypoczynku w rajskim miejscu?

Maffashion już nie chce się ukrywać? Wiadomo, z kim poleciała do Grecji
Maffashion na wakacjach (Instagram)

W ostatnich miesiącach o życiu prywatnym Maffashion było bardzo głośno. Media żyły choćby jej rozstaniem z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka i aktor zdecydowali się kroczyć własnymi ścieżkami.

Pudelek ustalił natomiast, że Maff nie jest już sama. Julia Kuczyńska podobno związała się z Mateuszem. To operator kamery i aspirujący raper.

Ostatnio blogerka uznała, że musi trochę odetchnąć od codziennych zmartwień. Wobec tego postanowiła wybrać się na zagraniczne wakacje. Celebrytka wypoczywa na Santorini.

Wiadomo, że na urlop nie poleciała w pojedynkę. Do Grecji udała się w towarzystwie grupy znajomych.

Okazuje się, że w gronie towarzyszy podróży Kuczyńskiej znalazł się także jej nowy, bliski "kolega" - pisze Pudelek.

Jak Maffashion poznała nowego chłopaka?

Z ustaleń Pudelka wynika, że Maffashion i Mateusz poznali się w trakcie wyjazdu do Francji, gdzie odbywały się nagrania do programu "Fort Boyard".

Pierwotnie celebrytka miała wziąć udział w programie wraz z Sebastianem Fabijańskim. W ostatniej chwili miał on jednak zrezygnować. "Według naszego informatora tuż po powrocie do Polski Julia miała rozstać się z dotychczasowym partnerem" - donosi wspomniany serwis.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli razem od końcówki 2019 roku. Fani od początku nie wróżyli im pięknej przyszłości. Aktor szybko oświadczył się blogerce, a już we wrześniu 2020 roku na świat przyszło ich dziecko - syn Bastian.

Ostatecznie ten związek nie przetrwał. Fabijański natomiast publicznie przyznał się do tego, że zdradził partnerkę.

Nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro. Czuję wstyd. (…) Ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem po prostu - mówił w rozmowie z Pudelkiem.
Zobacz także: Sebastian Fabijański o relacji z Maffashion
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić