Cichopek i Hakiel świętowali rocznicę. Kurzajewski skomentował

7

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli ze sobą przez kilkanaście lat, doczekali się dwójki dzieci. Ale ona zakochała się w innym. Internet huczy od momentu, gdy aktorka ujawniła swój związek z kolegą z "Pytania na śniadanie". Zaledwie rok temu Maciej Kurzajewski życzył "Najlepszego" swojej nowej partnerce i jej byłemu już mężowi.

Cichopek i Hakiel świętowali rocznicę. Kurzajewski skomentował
Cichopek i Kurzajewski znali się od lat. W końcu między nimi zaiskrzyło. Ale jeszcze rok temu dziennikarz życzył Cichopek i jej mężowi "Najlepszego" (AKPA)

W internecie nic nie ginie. Przekonują się teraz o tym Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy dopiero co ogłosili, że są parą. Od miesięcy posądzano ich o romans, ale utrzymywali, że łączy ich przyjaźń i praca. Już wiadomo, że między nimi jest też miłość, co aktorka otwarcie przyznała w sieci.

Kasia od kilku miesięcy jest szczęśliwą rozwódką - w marcu razem z Marcinem wydali oświadczenie o rozstaniu. Reszta poszła bardzo sprawnie.

Ale zaledwie pół roku wcześniej Cichopek i Hakiel celebrowali rocznicę ślubu. 21 września 2021 r. na instagramowym profilu gwiazdy znalazły się jej zdjęcia z mężem. Pozowali przytuleni, patrząc sobie głęboko w oczy. Fotografie pochodziły z ich sesji ślubnej. "Koronkowa rocznica ślubu. 13 lat" - napisała celebrytka znana głównie z "M jak miłość". Dodała też tagi mówiące o tym, że Hakiel jest jej miłością i najlepszym przyjacielem oraz że razem jest im najlepiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pomimo rozwodu Cichopek nie usunęła starych zdjęć z mężem. Teraz to się na niej mści. Pod wpisem sprzed roku można bowiem znaleźć komentarz Macieja Kurzajewskiego, który wówczas życzył parze "Najlepszego".

Według plotek aktorka i prezenterka TVP miała powiedzieć Hakielowi o swoim związku z kolegą z show zaledwie cztery miesiące później - w styczniu 2022 r. Podobno kryzys w małżeństwie pary trwał od dawna, czego oczywiście nie widać na instagramowych fotkach z rocznicy czy wspólnie spędzanych świąt.

Cichopek i Kurzajewski o swojej relacji dali już znać w mediach społecznościowych, gościli także w "Pytaniu na śniadanie". Koledzy i koleżanki z TVP trzymają za nich kciuki i życzą szczęście na wspólnej drodze życia.

A co z Marcinem Hakielem? Tancerz też jest już zakochany. Na swoim instagramowym profilu coraz chętniej publikuje zdjęcia z jasnowłosą partnerką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić