Co Oliwia Bieniuk robiła po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"? Spora niespodzianka

5

W poniedziałek Oliwia Bieniuk świętowała 19. urodziny. Niestety, w "Tańcu z gwiazdami" wymarzonego prezentu nie zgarnęła. Nie zatańczyła bowiem wystarczająco dobrze, by utrzymać się w programie. Co robiła po tym, jak odpadła z show?

Co Oliwia Bieniuk robiła po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"? Spora niespodzianka
Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk (AKPA)

Oliwia Bieniuk na pewno nie ma się czego wstydzić. W "Tańcu z gwiazdami" doszła aż do półfinału. W miniony poniedziałek dowiedziała się, że o kryształową kulę w finale już nie zawalczy.

Zbytnio się tym nie przejęła. Z uśmiechem na twarzy spędziła czas z rodziną. Wspaniałych chwil nie brakowało. Były chociażby miłe niespodzianki dla Oliwii, która w poniedziałek świętowała 19. urodziny.

Kebab na pocieszenie

Po tym, jak Oliwia Bieniuk pożegnała się z telewizyjnym show, jej ojciec Jarosław Bieniuk zabrał ją, a także swoje pozostałe dzieci do... baru kebab!

Zamówił dla każdego po kanapce z mięsem i sosami. Oliwia wyszła z tureckiego baru uśmiechnięta od ucha do ucha. Bo przecież nie liczy się, czy prezent był drogi, ale to, czy był od serca. A ten kebab od taty na pewno był - relacjonuje "Super Express".

Jak widać na tym przykładzie, Oliwia Bieniuk najwidoczniej lubi sobie podjeść. Nie stroni nawet od "śmieciowego" jedzenia, a mimo to - w ocenie wielu osób - wygląda wyśmienicie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić