Małgorzata Duży| 

Co tam się dzieje?! Sławomir na wakacjach. "All inclusive" podbija sieć

3

Sławomir podzielił się z fanami nową piosenką. Nie zawiódł sympatyków i po raz kolejny pokazał swoje nietypowe poczucie humoru. W nowym kawałku "All Inclusive" przedstawił "stereotypowego Polaka" na zagranicznych wakacjach. Oprócz Sławomira w teledysku pojawił się m.in. Marek Kryjom z zespołu Piersi.

Co tam się dzieje?! Sławomir na wakacjach. "All inclusive" podbija sieć
Kadr z nowego klipu Sławomira

Sławomir stworzył kolejny wakacyjny hit. Muzyka i słowa piosenki "All Inclusive" łatwo wpadają w ucho, a teledysk jest mocną satyrą typowych polskich wakacji za granicą.

W teledysku pojawił się Marek Kryjom, który odgrywa rolę górnika. Przed wyjazdem na wakacje widać go w szatni kopalni, gdzie na ścianie wisi plakat Teresy Werner, popularnej wokalistki disco polo ze Śląska. Potem obserwujemy wakacyjne perypetie górnika.

Serdeczne podziękowania: Dla Marka Kryjoma, który brawurowo wcielił się w rolę i swoim uśmiechem sprawił, że to był najradośniejszy plan zdjęciowy, na którym byłem. Za twoją walkę na dmuchańcach, cierpliwość i profesjonalizm - dziękuje Sławomir pod swoim filmikiem na serwisie YouTube.

Piosenkarz dziękuje także załodze Kopalni Guido w Zabrzu, przede wszystkim podziemnemu przewodnikowi Mirosławowi Makosiowi za "wsparcie realizacji zdjęć pod ziemią". Podziękowania skierował także do Bartłomieja Latoszka oraz do "każdego górnika, który się do nas uśmiechnął".

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska ma nowy tenisowy talent?! Wideo z synem Janowicza zachwyca
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić