Co za przemiana! Dagmara Kaźmierska pokazała się w krótkich włosach

73

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała nagranie, które wprawiło jej fanów w totalne osłupienie. Celebrytka pokazała się w krótkich, ciemnych włosach. Takiej przemiany nie spodziewał się chyba nikt!

Co za przemiana! Dagmara Kaźmierska pokazała się w krótkich włosach
Dagmara Kaźmierska (akpa)

Dagmara Kaźmierska przyzwyczaiła fanów do swojego wyglądu. Celebrytka kojarzona jest z jasnymi blond włosami i mocnym makijażem. Takiego wizerunku do tej pory trzymała się konsekwentnie.

Tym razem zdecydowała się jednak pokazać w zupełnie innym wydaniu. Chodzi o krótkie i ciemne włosy.

Taką stylizację pokazała przy okazji zabawnego filmiku, który powstał we współpracy z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem. To kolejna odsłona prześmiewczego cyklu "Ja, Moja Garderoba i Goście".

Dagmara Kaźmierska w roli pani kapitan Brygidy Kołątaj

Kaźmierska postanowiła się wcielić w rolę pani kapitan Brygidy Kołątaj. Celebrytka wystąpiła we fryzurze "na cebulkę". Blond zamieniła natomiast na ciemne włosy.

Nie jest to jednak permanentna modyfikacja. Nowe uczesanie okazało się bowiem tylko peruką.

Kochani, "Ja, Moja Garderoba i Goście" w dzisiejszej odsłonie otworzy Wam oczy na przekręty wielkich mocarstw i na to, jak niektórzy NASI WIELCY RODACY zostali wymazani z kart historii. Tak. Tak Kochani. Wielu z Nas zostało ogromnie skrzywdzonych - podkreśliła Kaźmierska w opisie do zabawnego nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić