Tak mieszka Teresa Lipowska. Trudno w to uwierzyć!

97

Mogłoby się wydawać, że Teresa Lipowska, czyli jedna z głównych bohaterek serialu "M jak miłość", żyje w luksusowych warunkach. Nic bardziej mylnego. Na jaw wypłynęły informacje o tym, jak mieszka popularna aktorka.

Tak mieszka Teresa Lipowska. Trudno w to uwierzyć!
Teresa Lipowska (akpa)

"Super Express" postanowił przypomnieć, jak mieszka Teresa Lipowska. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" od lat nie decyduje się na podwyższanie standardów życia.

Aktorka nadal zajmuje jedno z mieszkań na warszawskim Ursynowie. Przeprowadziła się tam 20 lat temu. W rozmowie z "SE" wyjaśniała, dlaczego zdecydowała się porzucić dom, by zamieszkać w bloku.

Myślałam, że nigdy nie wyprowadzimy się z mojego ukochanego domu. Jednak gdy syn się ożenił, stwierdził, że chce mieszkać osobno, a my z moim mężem Tomaszem zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie damy rady, bo dom - jak wiadomo - wymaga remontów czy chociażby sprzątania - przyznała Lipowska.

Jak wygląda mieszkanie Teresy Lipowskiej?

Za aranżację mieszkania aktorki odpowiada jej synowa. Wymyśliła chociażby garderobę czy też aneks kuchenny. Aktorka pokochała swoje mieszkanie. Nie brakuje w nim licznych elementów, które są dla niej szczególnie ważne. Chodzi o rodzinne fotografie, kwiaty czy rozmaite figurki.

Często bywa tak, że starsi ludzie gromadzą wiele niepotrzebnych rzeczy, ale takich, z którymi przeszli kawałek życia. Ja też mam dużo takich pamiątek - aniołów, czasem je dostaję, czasem sama kupuję, i serduszek, bo właśnie tak nazywał mnie mój mąż, "serduszko" - podkreśliła Teresa Lipowska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić